Yürüdükçe para kazanın!

Piyasaya yeni sürülen Bitcoin benzeri, ismim sayan sanne l para sistemi, şahıs ne kadar çok yürüyüp devinim ederse o kadar birikiyor.

Bitwalking (Bityürüme) dolarlarıyla sanne l cüzdanını kabartmak isteyenlerin bol bol yürümesi gerilaveiyor.

Cep telefonuna yüklenebilen bir aplikasyon yüzünden telefon sahibinin ismimları sayılıyor ve her 10 bin ismimda, başka bir deyişle takriben 8 kilometrede, 1 dolar kazanılıyor.

Kazanılan para ları web alışverişlerinde harcamak ya da sanne l döviz bürolarında gerçilave para ya dönüştürmilave de olası

Bitwalking’in yaratıcıları Nissan Bahar ve Franky Imbesi, projeleri için şu anne kadar 10 milyon dolar finansman sağlamış vaziyette

ismim sayıp ödeme yapan bililavelik

Projenin anne finansörleri ise Japonya’dan.

Japon elilavetronik şirketi Murata, Bitwalking’in telefonlardan müstakil olarak kullanılabilmesi için bir de bililavelik tasarlıyor.

Kullanıcının ismimlarını sayıp teyit edecilave olan bililavelik, ne kadar sanne l para kazanıldığını da söyleyebilecilave.

para kazanmak için yürümilave gerilaveince, Bitwalking para larını kabul edeceğini açıklayan ilk işletmeler da ayakkabı üreticileri oldu.

İngiltere’de bazı bankalar da Bitwalking para ları bozmaya başlayabilir. Bazı bankalar projenin yaratıcılarıyla temas halinde.

sıhhatli yaşayarak para kazanma olanağı

Bitwalking’in insanları devinime teşvik etmilave için yeni bir usul olabileceği düşünülüyor.

Projenin global amaçları arasında büyük spor markalarıyla, sağlık hizmetleriyle ve sigorta işletmelerıyla işbirliğine zamanla Bitwalking’i daha iyi tanıtmak mevcut

Ayrıca ileride şirketlerin çalışanlarının daha sağlık lı olması için Bitwalking aplikasyonsına destilave verebileceği ve ay nihayetinde maaşlarının yanında, yürüdükleri yolu da ilave gelir olarak çalışanlara dağıtabileceği anlatım ediliyor.

var istatistikler, gelişmiş ülkelerde vasati bir şahısnin ayda 15 Bitwalking doları kazanne bileceğini gösteriyor.

ancak insanların uzun yollar kat etmilave durumunda olduğu daha yoksul ülkelerde Bitwalking’in daha da büyük bir ayrım yaratabileceği düşünülüyor.

Malavi ve Kenya projenin pilot aplikasyonsının yapılacağı ülkeler olarak tespit edildi

Yürüdükçe para kazanın!Yürüdükçe para kazanın!

Bitwalking’in mucitlerinden Franky Imbesi, “Nerede olursa olsun ya da kim olursa olsun herkesin kazanne bileceği bir para dan bahsediyoruz” diyor:

“Kazanılacak bu para , kimileri için haftada bir bardak kahve olabilir. Bazıları içinse yaşamı tamamen değiştirebilir. tüm bunları da hem sağlık lı kalıp hem de çevreyi daha az kirleterilave yapabiliriz.”

İlk projeleri değil

Bitwalking Bahar ve Imbesi’nin ilk ses getiren projesi de değil.

İkili daha evvel de yedi dolara sattıkları bir USB bellilave geliştirmiş ve bu bellilave, Kenya’da bilgisayar olarak kullanıma sunulmuştu.

O yedi dolarlık bilgisayar şu an 87 ülkede satılıyor.

loading...

Yorumunuzu Bırakın