Yurt dışı Seyahat Asistanı: Visa Travel Tools

vatan dışı gezilerinizde kullanabileceğiniz yeni Visa Travel Tools aplikasyonsı yayınlandı. aplikasyon mağazalarından indirebilirsiniz.

Visa gezi aplikasyonsı

Sık sık vatan dışı gezileri yapıyor ve üstüne üstlük Visa ihtiyar kullanıyorsanız, Visa’nın yeni gezi aplikasyonsı Visa Travel Tools pratik özellikleriyle büyük yarar sağlıyor.

Az önce telefonuma aplikasyonyı indirdim ve inceledim. İzlenimlerimi paylaşacağım.

vatan dışı gezilerinde karşılaşılan en büyük finansal zorlukların başında nakit &ccelisan ;ekebileceğimiz bir ATM bulmak geliyor. Visa gezi aplikasyonsı ger&ccelisan ;ekten bu mevzuda olduk&ccelisan ;a etkileyici sonu&ccelisan ;lar veriyor. Hangi ATM ne kadar uzaklıkta, en yakın ATM’ler nerede tümünü harita üzerinde gösteriyor.

vatan i&ccelisan ;inde bu özelliği banka aplikasyonları da sağlayabilir ama vatan dışına &ccelisan ;ıkınca &ccelisan ;oğu etkisiz kalıyor ve farklı bir aplikasyonya ihtiya&ccelisan ; duyuyoruz. İndirilen aplikasyonlarda ne yazık ki, her vakit güncel olmuyor. Visa‘nın gezi aplikasyonsıyla her nereye giderseniz gidin, yalnızca bir aplikasyonyla tüm ATM’leri rahat&ccelisan ;a bulabiliyorsunuz.

Şu anda İzmir’deyim ve aplikasyonyı İzmir’de denedim. aplikasyon mağazasından indirme işlemini ger&ccelisan ;ekleştirdiğimde, aplikasyon var konumuma erişim izni istedi. Bu izinin ardından, bölge ve nakit ünitesi se&ccelisan ;imi yaptım. aplikasyon tüm ülkelerde kullanılabiliyor olsa da Türk&ccelisan ;e lisan desteği bulunmuyor. Tüm se&ccelisan ;imleri tamamladıktan sonra aşağıda gördüğünüz monitör beni karşıladı:

Visa gezi aplikasyonsı – Giriş Ekranı

Giriş monitörında bulunduğum konumdaki 5 günlük hava tahmin raporu gibi mahalli bilgiler yer alırken, bir alt bölümde otomatik olarak bulunduğum ülkedeki formel nakit ünitesinin tercihlerim üzerine İngiliz Sterlini ve Euro karşılığı görülüyor. Giriş monitörının son sekmesinde de bana en yakın ATM’ler görülüyor.

Yurt dışı Seyahat Asistanı: Visa Travel ToolsYurt dışı Seyahat Asistanı: Visa Travel Tools
ATM’lerin bulunduğu harita (solda), Döviz kuru &ccelisan ;eviricisi (sağda)

Konumuz izninizle beraber otomatik olarak se&ccelisan ;ilirken ATM’lerde otomatik olarak görüntüleniyor. Ayrıca harita üzerinde diğer tüm ATM’leri de görebiliyoruz. Harita üzerinde ATM sembollerine tıklandığında tam adres gibi detaylı verilere ulaşılabiliyor. Ayrıca, ATM’ler favori listelerine de eklenebiliyor.

Döviz kuru &ccelisan ;eviri özelliği ile de bulunduğunuz ülkede yapmak istediğimiz harcamaların kendi nakit ünitesimizdeki karşılığını da hesaplayabiliyoruz. En önemlisi de Visa ihtiyarınızın &ccelisan ;alınması yahut kaybolması gibi durumlarda aplikasyon üzerinden anında Visa’nın Küresel Müşteri Hizmetleri numarasını arayabiliyoruz.

Benden tam not meydan Visa Travel Tools, vatan dışına gezi ederken denemek isteyeceğiniz tesirli bir kişisel gezi asistanı.

Visa gezi aplikasyonsı’nı iOS i&ccelisan ;in buradan, Android işletim sistemli telefonunuz i&ccelisan ;inse şuradan indirebilirsiniz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın