Youtube’dan En Kolay Nasıl Video İndirilir

Youtube’dan En Kolay Nasıl Video İndirilirYoutube’dan En Kolay Nasıl Video İndirilir
Youtube video nasıl indirilir ?

Çok popüler olan youtube'dan video indirme ihtiyacı duyduysanız ve bu mevzuda çok bir bilginiz yoksa bu yazıyı okumanızı tavsiye ediyorum. Youtube'dan video indirmek için bir çok yöntem mevcut Bunları umumi olarak 2ye ayırabiliriz ; program yardımı ile ve programsız. Bugün programsız anlatımın üstünde daha çok duracağım çünkü hem daha pratik hem daha basit

Youtube video indirmek için izlemeniz gereken adımlar (PROGRAMSIZ) : 

=> ilk olarak indirmek istediğiniz video yu tarayıcınızda açın.

=> adres kısmında buna eş bir link yazacak ; http://www.youtube.com/watch?v=Owj2D4DrMMU

=> şimdi anahtar kelimeyi söylüyorum. www.youtube…. yazan yeri www.ssyoutube.com…… olarak düzenleyip adres çubuğunda git e tıklıyoruz. kısacası www dan sonra yalnızca ss ekleyerek bu işlemi yapacağız. evet bu kadar kolay gelelim detaylarına.

=> karşımıza çıkan sayfada videoyu nasıl bir kalitede indirmek istediğinizi seçeçeksiniz. örneğin 360p, 480p gibi bir seçim yapıp video yu cihazınıza indirebiliyorsunuz.

Youtube’dan En Kolay Nasıl Video İndirilirYoutube’dan En Kolay Nasıl Video İndirilir

Youtube video indirmek için izlemeniz gereken adımlar (PROGRAMLI) : 

Bunun için 2 program önereceğim sizlere. İnternet Download Manager bu amaç için uygun detaylı bir program. Kullanım sayısı oldukça yüksek popüler bir programdır. Bunu gezginler.net adresinden indirebilirsiniz. 

İkinci program tavsiyem ise Youtube Downloader HD. Bu programda daha çok youtube dan video indirmeye özel olarak tasarlanmış bir program. Aynı şekilde bu programıda gezginler.net adresinden temin edebilirsiniz.

 

loading...

Yorumunuzu Bırakın