YOLO Dünyası için Geri Sayım Başladı!

YOLO Dünyası için Geri Sayım Başladı!YOLO Dünyası için Geri Sayım Başladı!
Ulaşımda En Pratik Yol O!  sloganı ile yola çıkan ve Uber’in karşılaştığı en kuvvetli rakip olan teşebbüs YOLO için art sayım başladı. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de kesif alaka gören kent içi, konfor ve kaliteyi birleştiren yolculuklar sağlayan platformlara bir yenisi daha ekleniyor. Kısa müddet içinde hayatımızda değişik bir yer edinmeyi amaçlayan girişimin ismi YOLO. YOLO, kent içinde lüks segment araçlar ile kent içi VIP taşımacılık hizmeti veren ve sektöre çok iddialı girerek öbür rakiplerine nazaran çok değişik iş modeli ve kazanç vaat eden bir mobil aplikasyon Dünyada Uber modeli olarak bilinen mobil uygulamanın Türkiye sürümü olarak planlanmış olan YOLO, uzun süren Ar-Ge çalışmaları neticesinde ortaya çıkmış. YOLO’yu dünyadaki benzerlerinden değişik kılan en mühim özellik TR’de hukuksal altyapısının sağlamlığı ve değişik kazanç modelleri. YOLO, hem kullanıcılara, hem de iş ortaklarına sağladığı yeni kuşak bir iş modeli ile kısa sürede yola çıkıyor.
YOLO Dünyası için Geri Sayım Başladı!YOLO Dünyası için Geri Sayım Başladı!
YOLO, TEB Holding ve Çolakoğlu küme yönetim Kurulu Üyesi Haydar ÇOLAKOĞLU başkanlığındaki kuvvetli yatırımcı ve idare kadrosu ile de dikkat çekiyor. çekip çevirme kademesindeki 12 benlik deneyimli ekibin, 1 sene süren çalışmaları sonucu ortaya çıkardıkları YOLO, kent yaşamına yeni bir nefes getirmeyi planlıyor.
YOLO Dünyası için Geri Sayım Başladı!YOLO Dünyası için Geri Sayım Başladı!
YOLO Dünyası için Geri Sayım Başladı!YOLO Dünyası için Geri Sayım Başladı!
YOLO Dünyası için Geri Sayım Başladı!YOLO Dünyası için Geri Sayım Başladı!
Ulaşımdaki zorlukları keyif ve konfor ile çok uygun koşullarda sunmayı amaçlayan ekip adına konuşan YOLO idare Kurulu Başkanı Haydar ÇOLAKOĞLU şunları söyledi; “Günümüzde esas ihtiyaçlarımızdan birisi olan kent içi rahatlı seyahatin süratli emniyetli ve ucuz olarak sağlanabilmesi başlangıç noktamızdı. Bununla beraber kayıt dışı kalan bir hayli seyahatin kayıt altına alınarak vergilendirilmesi, sektörde hukuksal altyapının sağlamlaştırılması yeni düzende yeni normallere alışan bizler için çok ehemmiyetli İşlerimize teknolojiyi en verimli şekilde entegre etmek hem kullanıcılarımıza hem de iş ortaklarımıza yüksek kazanç sağlayacaktır. YOLO yüzde surat yerli yapım bir uygulamadır. Amaçlarımızdan biriside bu iş modelini süratli bir şekilde memleket haricinde da kullanılan bir marka yapmaktır. YOLO’nun esas felsefesi bundan ibarettir. Kendi kurucularımızın sağladıkları desteklerin yanında, henüz başlangıç evresinde iken Los Angeles lokasyonlu bir yatırım şirketinden 16 milyon dolar değerleme ile bir kısım yatırım aldık. Kendileri ile yaptığımız çalışmalar neticesinde da “you only live once” kafa harflerinden oluşan YOLO isminde karar kıldık. Bunun yanısıra Los Angeles, San Francisco, Londra ve Zürih lokasyonlu yatırımcı grupları ile de görüşmelerimiz devam etmekte. Bu zor birliği platformu ile hem UBER gibi bir Alem devine rakip olacak, hem de Türkiye’den bir Dünya markası çıkartabilmek için çalışacağız.
YOLO Dünyası için Geri Sayım Başladı!YOLO Dünyası için Geri Sayım Başladı!
Başlangıç gününde 300’ün üzerinde vasıta ile hizmet verecek olan YOLO ile kullanıcılar, yegâne tuş ile araç çağırabilecek, ulaşım ücretlerini kredi kartları ile ödeyebilecekler. Araçta unuttukları herhangi bir eşyanın güvende olduğunu bilecekler. sene sonu hedefimizde 1000’i aşkın araçla hizmet vermek mevcut Bu uygulamaların yanısıra yolcularımızı çok hususi kampanyalardan da faydalandıracağız. Farklılıklarımız, ilk günden bu ayrıcalıklar ile görülecek. Kasim ayında acilacak beta surumu ile İstanbul`un bazi seckin mekanlarinda yapilacak test surusleri ile hizmete baslayacak olan aplikasyon üzerinden bilhassa lansman günlerimizde kayıt yaptıran yolcularımıza 15 Aralık – dört Ocak geçmişleri arasındaücretsiz ulaşım hakları, muhtelif promosyonlar sağlayacağız. Açılışa hususi bu kampanya gibi bir hayli büyük kurumdan da kampanya desteği meydan YOLO ile yolculuklarınızın standartları değişecek. YOLO’yu hepinize tavsiye ediyorum. YOLO dünyasına kibar geldiniz.” GooglePlay ve AppStore dan indireceğiniz aplikasyon yüzünden YOLO dünyasında siz de yerinizi alın. Detaylı bilgi ve iletişim için www.yolo.com.tr adresinden YOLO’ ya ulaşabilir @yolo_turkiye Instagram adresinden de takip edebilirsiniz.   Bir boomads advertorial içeriğidir.
loading...

Yorumunuzu Bırakın