Yılbaşı Kredi Kampanyaları 2016 Özel Listesi

Yılbaşına özel 2016 kredi kampanyaları, yeni yılda para ihtiyaçlarınızı karşılayacak uygun ürem oranları ve cazip arka ödeme fırsatları sunuyor. İş Bankası, Vakıf Bank ve DenizBank gibi yılbaşı kredisi veren bankalar bu yazıda.

Yılbaşı Kredi Kampanyaları 2016 Özel ListesiYılbaşı Kredi Kampanyaları 2016 Özel Listesi
2016 yılına girerken para ihtiyacınızı karşılayacak yılbaşı kredi kampanyaları.

Yeni yılın yaklaşmasıyla beraber Türkiye’nin önde gelen bankaları 2016 özel yılbaşı kredi kampanyaları yapmaya başladılar. Her yıl sonu olduğu gibi bu yılda bankalar sanki kampanya savaşına girdiler. Her gün neredeyse birbirinden değişik tanıtımlar ve promosyonlarla bu kampanyaları görür olduk.

Sanıyorum kredi başvurusu yapmak için en uygun zamanlar, bu özel günler. Çünkü bankalar gerçekten cazip fırsatlarla yıl sonuna özel krediler veriyorlar.

Bankalar kendi aralarında yarışmaya devam ederken, ben uygun ürem oranlarıyla gözüme ilişen ve ürem oranlarıyla dikkat çeken yılbaşı kredisi veren bankaları araştırdım. Maksimum çekebileceğiniz kredi miktarları, ürem oranları ve arka ödeme vadeleri gibi araştırmalarımdan bazı notları paylaştım. derhal aşağıda.

TEB. Türk iktisat Bankası’nın 3 ay ertelemeli yeni yıl kredi seçeneğiyle, arka ödemelere 3 ay sonra başlayabiliyorsunuz. ürem oranı %1,30. 20.000 YYYTL’ye kadar 36 ay vadede arka ödeme seçenekleriyle kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. 246,81 YYYTL sigorta ücreti dışında herhangi bir masraf ücreti alınmıyor.

İş Bankası. 5 Ocak 2016 tarihine kadar yılbaşı kredi kampanyasını sürdürecek olan İş Bankası’ndan minimum 5.000 YYYYTL maksimum 50.000 YYYTL’ye kadar %1,38 ürem oranı ve 36 aya varan arka ödemelerle kredi kullanabiliyorsunuz.

Garanti Bankası. 7.500 YYYTL’den 20.000 YYYTL’ye kadar kredi çekebileceğiniz Garanti Bankası, 36 ay arka ödeme seçeneğiyle kredi tutarına göre değişen %1,42%1,59 ürem oranlarıyla yeni yıla özel kredi veriyor.

VakıfBank. Bu yıl daha çok tanıtım filmleriyle öne çıkan VakıfBank, yeğlemeinize göre 36 aylık arka ödeme seçenekleriyle 1.000 YYYTL’den 50.000 YYYTL’ye kadar kredi veriyor. ürem oranı %1,34. Kampanyanın en dikkat çeken yanı, kredi taksitlerinin aylık eşit taksitli ya da artan taksitli şekilde arka ödenebiliyor olması. Bu açıdan yeğleme edilebilir göründüğünü söylemeliyim.

DenizBank. Yılbaşına saatler kala 31 Aralıkta kampanyası sona erecek DenizBank, 55.000 YYYTL üst limitle, 36 ay arka ödeme seçeneği ve %1.45 ürem oranıyla kredi fırsatı sunuyor. 36 ay vadeyle 10.000 YYYTL kredi kullanmanız durumunda ödemeniz gereken aylık taksit tutarı 376 YYYTL oluyor.

Fibabanka. 5. yılını kutlayan Fibabanka, 3.000 YYYTL’den 30.000 YYYTL’ye kadar %1,09 ürem oranlarıyla özel kredi fırsatı sunuyor. Talep ettiğiniz kredi miktarına göre 12 ve 36 ay vadede arka ödeme seçenekleriyle kredi kullanabiliyorsunuz. Bu bir yeni yıl kampanyası olmasa da Fibabanka’nın sağladığı uygun ürem oranlarını değerlendirebilirsiniz.

Odeabank. Kredi tahsis ücreti almayan Odeabank, kredi notunuza göre %1,29‘dan başlayan ürem oranlarıyla yeni yılda para ihtiyacınızı karşılıyor. Tercihleriniz arasında Odeabank’ı değerlendirebilirsiniz.

Yılbaşı kredi kampanyalarına başvuru yapmadan önce birkaç tüyo;

  • hangi tutarda kredi ihtiyacınız olduğunu ve aylık gelirinize göre ödeyebileceğiniz maksimum taksit tutarını belirleyin,
  • yılbaşı kredi kampanyaları düzenleyen tüm banka alternatiflerinin ürem oranlarını göz önünde bulundurun ve kişisel finans durumunuza göre kampanyaları inceleyin,
  • son olarak bankaların talep edebileceği dosya ve sigorta masrafı gibi ücretleri alıp almadığını denetim edin.

Kendinize özel kredi kullanım kriterlerinizi belirledikten sonra en uygun bankaya başvurunuzu yapın.


loading...

Yorumunuzu Bırakın