Yapı Kredi Tüm Kartları ‘Cüzdan’ Uygulamasında Topluyor

Yapı Kredi'nin tüm kredi kartları "Cüzdan" aplikasyonsında toplanıyor. Yapı Kredi Cüzdan nedir ve bu dijital aplikasyon hangi avantajları sağlıyor?

Yapı Kredi Tüm Kartları ‘Cüzdan’ Uygulamasında TopluyorYapı Kredi Tüm Kartları ‘Cüzdan’ Uygulamasında Topluyor
Yapı Kredi Cüzdan.

Yapı Kredi tarafından Worldcard müşterileri için hazırlanan dijital aplikasyon Cüzdan ile tüm kredi kartlarınızı yegâne bir yerden hızlı ve kolay lıkla yönetebiliyorsunuz.

Bankacılık işlemlerinin son yıllarda akıllı telefon ve akıllı diğer cihazlar yüzünden dijitale kayması hepimizin hayatını daha önce hiç olmadığı kadar kolay laştırıyor. Eskiden şubede, ATM’de yahut telefonlarda sıra beklememiz gerekirken; şimdi akıllı cihazlarımız ve bankaların sağladığı dijital aplikasyonlar yüzünden her şey oldukça kolay ve hızlı gerçekleşebiliyor.

Yapı Kredi’nin Cüzdan aplikasyonsı da hayatı kolay laştıran dijital yeniliklerden birisi

Yapı Kredi Cüzdan Uygulaması Nedir?

Yapı Kredi’nin Cüzdan aplikasyonsı, Worldcard müşterilerinin; World kampanyalarını, son alışverişlerini, kredi kartı limit, puan ve borç durumlarını takip edebildiği bir dijital aplikasyon. Yapı Kredi Cüzdan, aplikasyon mağazalarından indirilerek kullanılabiliyor.

Kişisel finansın olmazsa olmazlarından, sürekli altını çizdiğimiz ve önemini vurguladığımız harcamaların takibi için gerçekten Yapı Kredi’nin Cüzdan aplikasyonsını kullanmanızı tavsiye edebilirim.

Yapı Kredi Cüzdan Uygulaması ile Neler Yapılır?

Birazda aplikasyonnın ne işe yaradığını, hangi avantajları sağladığını ve aplikasyonyla neler yapabileceğinizden bahsetmek istiyorum.

Yapı Kredi Tüm Kartları ‘Cüzdan’ Uygulamasında TopluyorYapı Kredi Tüm Kartları ‘Cüzdan’ Uygulamasında Topluyor
Yapı Kredi Cüzdan Uygulaması.

Kampanya takibi. Cüzdan Uygulaması ile size en yakın üye iş yerlerinde bulunan Worldcard kampanyalarını ve kampanya detaylarını takip edebilmeniz mümkün. Aynı vakitte aplikasyonda yer meydan Alışveriş bölümü üzerinden size en yakın alışveriş merkezlerini de bulabiliyorsunuz.

Kredi kartı bilgileri. Kredi kartı limit durumunuzu, puanlarınızı öğrenebilmeniz Cüzdan aplikasyonsıyla mümkün oluyor. Kredi kartınıza ilişkin güncel borç bilgileri, son ödeme ve hesap kesim tarihlerini de aplikasyon üzerinden görebiliyorsunuz.

Mobil ödeme. Temassız mobil ödeme yapmanıza olanak sağlayan NFC desyegâneli Cüzdan Uygulaması ile telefonunuza temassız özellikli POS cihazına yaklaştırarak, 50 YYTL ve altındaki  ödeme işlemlerinizi şifresiz yapabiliyorsunuz. 50 YYTL ve üzerindeki ödemeleriniz için de NFC özelliğini kullanıp, şifre girerek yeniden kolay lıkla ödeme yapabilmeniz mümkün oluyor.

Yapı Kredi’nin Cüzdan aplikasyonsını avantajlı kıllan da tüm bu özelliklerin yegâne bir aplikasyon üzerinden kullanılarak, işlemlerin kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor olması. Eğer Worldcard kullanıyorsanız, avantajlı ve vakitten tasarruf etmenizi sağlayacak Cüzdan aplikasyonsını da mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Yapı Kredi Cüzdan‘ı telefonunuzun aplikasyon mağazalarından indirebilirsiniz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın