Yapı Kredi’den Mobil Bankacılık Uygulaması

Yapı Kredi’den Mobil Bankacılık UygulamasıYapı Kredi’den Mobil Bankacılık Uygulaması
Yapı Kredi, Cep Şube ve Mobil Bankacılık aplikasyonsı.

Türkiye’de bankaların mobil aplikasyonlarını incelediğimizde en başarılılarından birisi de Yapı Kredi! Yapı Kredi’nin mobil aplikasyonsı banka şubesini cebinize taşıyor, ve bu mevzuda da olabildiğince başarılı görünüyor;

Mobil aplikasyonlarda önemli olan tasarım ve kullanışlılıktır, Yapı Kredi’ de bu manada yaptığı tasarımda gözü yormayacak şekilde ve sundukları hizmette sınırın olmadığının göstergesi aynı vakitte arka plan rengi olarak mavi katiyen doğru seçim, sekmeler ve geçişler olabildiğince sade anlaşılır yapılmış örneğin ortadaki daire şeklindeki menü yapabileceğiniz bütün işlemlerin özeti gibi bu da özellikle mobil aplikasyonları bu yüzden kullanamayan bir çok kullanıcı için düşünülmüş diyebiliriz. aplikasyonya girdiğimizde sanki size özel bir banka şubesine girmiş gibi hissettiren son radde düzenli şık ve bir o kadar iyi bir tasarımla karşılaşıyorsunuz.

Mobil aplikasyon kullanışlılık bakımından da bir hayli güzel düşünüşmüş Yapı Kredi müşterisi olmasanız dahi aplikasyon yüzünden finansal hizmet alabileceğiniz kadar iyi aplikasyonya üç şekilde celse açabiliyorsunuz T.C kimlik numaranızla kredi kartınızla ya da hesap numaranızla bu da kullanışlılık anlamında çok iyi düşünülmüş. aplikasyon için güzellikler bununla da sınırlı değil, menüler arası geçişte çok kolay bu sayede hem hesaplarınızı yönetebilir hem de aynı anda diğer finansal verilere ulaşabilir alım/satım gibi işlemleri de yegâne dokunuşla yapabilirsiniz. Kredi kartınıza ilişkin işlemlerinizi de yapabilirsiniz, borç ödeme hesap özeti vb. işlemler, bireysel emeklilik işlemleriniz hakkında bilgi edinmeniz için ise yeniden yuvarlak menü de BES sekmesi düşünülmüş.

İşlemlerinize şubede devam etmek istediğinizde ise yeniden aplikasyon yüzünden size en yakın şubeyi bulabilir işlemlerinizi şube de gerçekleştirebilirsiniz. aplikasyonyı indirip kurduktan sonra kullanım kolay lığı açısından yeni üyelik açmanıza gerek duymadan web bankacılığı bilgilerinizle ya da TC kimlik numaranızla ile giriş yapabiliyor olmanız da gayet başarılı olmuş. aplikasyonnın bir başka güzelliği de eft ve havale gibi işlemlerinizi aplikasyon üzerinden yaptığınızda ücret kesintisi olmaması. Dilerseniz telefonunuza lira da yükleyebilirsiniz. Mobil aplikasyon kullanmanın en güzel yanı da bankacılık işlemlerinizi nerde olursanız olun telefonunuzdan halledebiliyorsunuz özellikle de vakit ınız yoksa “mobil banka” sizin için ülkü Kısa kısa işlemleriniz için bilgisayar başına geçmeye şubeye gitmeye artık son.

Günümüzde hepimiz için vakit kıymetli haliyle bu aplikasyon günümüz toplumuna ithafen yapılmış haliyle aplikasyon; bankacılık işlemlerinizde harcayacağınız, şube de sıra beklemeye ayıracağınız vaktinizi cebinize koyuyor. Özellikle iş yaşamı hareketli olan insanların bir hayli işini görecektir diye ümit ediyorum.

aplikasyonnın sürekli güncel olması günlük olarak çeşitli kurları takip edebilmeniz size iş hayatında doğru adımlar fırlatmak adına bir ayrıcalık sunuyor. Gerek tasarım gerek kullanışlılık gerekse güvenlik açısından benzerlerine kıyasla bir adım önde görünen Yapı Kredi aplikasyonsı bankacılık işlemlerinde kolay lık isteyenlerin çok işine yarayacağı kati

iPhone (iOS) için Yapı Kredi aplikasyonsını İndirin.
Android için Yapı Kredi aplikasyonsını İndirin.


loading...

Yorumunuzu Bırakın