Yapı Kredi’den Apple Watch Uygulaması

Yapı Kredi’den Apple Watch UygulamasıYapı Kredi’den Apple Watch Uygulaması
Yapı Kredi Bankası'nın Apple Watch Uygulaması

Apple Watch aplikasyonsını ilk yayınlayan bankalardan birisi olan Yapı Kredi, her an istediğiniz yerden bankacılık işlemlerini yapabilmenizi sağlıyor. Daha önce Apple Watch’ın ülkemizde yaz aylarında satışa sunulacağını duyurmuştuk. Akıllı saatlere ahenkli olarak çalışacak olan banka aplikasyonlarıyla hiç kuşkusuz ki hayatımız daha da kolaylaşacak.

Bluetooth ya da Wi-Fi bağlantısı kullanarak iPhone telefonlarımız ile çalışacak olan Apple Watch aplikasyonlarını kullanabilmek için, öncelikle telefonumuza Apple Watch’ı destekleyen bir aplikasyon indirmemiz gerekiyor. Destekleyen herhangi bir aplikasyonyı iPhone’a kurduktan sonra akıllı dijital saatimizle eşleştirme yaparak, hem Apple Watch’ta hem de iPhone’da aplikasyonları kullanmaya başlayabiliyoruz.

Örneğin, Yapı Kredi Mobil Şube Apple Watch’ı destekliyor ya da daha önce yazmış olduğumuz Akbank’ın, Akbank direkt aplikasyonsı da Apple Watch kullanımını destekleyen aplikasyonlar arasında yer alıyor problemsiz bir kullanım için iPhone aygıt sürümünün 8.2 ve üzerinde olması gerekmektedir.

Yapı Kredi Apple Watch Uygulamasıyla; seçeceğiniz vadesiz hesap ve kredi kartı bilgilerinizi, en yakınınızda bulunan Yapı Kredi ATM ve Şube’lerini, mobil şube tarafından tarafınıza gönderilen push bildirimlerini ve anlık döviz kurlarını görebiliyorsunuz.

Yapı Kredi’yi Apple Watch’ta kullanabilmek için iTunes üzerinde güncellenecek olan yeni Yapı Kredi Mobil Şube aplikasyonsını indirmeniz ya da mevcut aplikasyonnızı güncellemeniz gerekmektedir.


loading...

Yorumunuzu Bırakın