Worldcard Başvurusu için 5 Banka Alternatifi

Worldcard Başvurusu için 5 Banka AlternatifiWorldcard Başvurusu için 5 Banka Alternatifi
Worldcard Başvurusu Yapabileceğiniz 5 Banka Seçeneği

Worldcard başvurusu yapmak istiyorsanız, aklınızdaki yegâne yahut birkaç bankayla sınırlı kalmak zorunda değilsiniz.

Ülkemizin en çok kullanılan, en popüler kredi kartlarından biri Worldcard, 5 farklı banka üzerinden edinilebiliyor. Bu yazımda hangi bankaların Worldcard özellikli kredi kartları verdiğinden bahsedeceğim.

Öncelikle belirtmek istediğim bir mevzu mevcut Hangi bankadan alırsanız alın, eğer kampanyalar için alıyorsanız World kampanyaları listede bulunan diğer tüm bankalar içinde geçerli olmaktadır. Ayrıca, yaptığınız alışverişlerden her vakit olduğu gibi tüm Worldpuan kazabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Bonus Card Başvurusu için Alternatif 10 Banka

1. Yapıkredi World Card

The Banker tarafından dünyanın en değerli 10 kredi kartı arasında gösterilen ve Yapıkredi tarafından piyasaya sunulan Worldcard başvurusu için doğal olarak ilk alternatif bu. 23 yıldır ülkemizde en çok yeğleme edilen kredi kartı olan Worldcard; puan, taksit erteleme gibi çeşitli taksit özellikleri, ekstra alışveriş kredisi gibi pek çok avantaj sağlamaktadır. Başvuru bilgileri ve detaylı inceleme burada.

iki TEB Worldcard

Türkiye iktisat Bankası (TEB), Worldcard başvurusu yapabileceğiniz bir diğer alternatif banka arasında yer alıyor. TEB; Klasik, TEB Titanium ve uzman adı altında üç ayrı Worldcard özellikli kredi kartı verebiliyor. Örneğin, TEB Titanium ile vatan içi ve vatan dışı alışverişlerinizde size özel ekstra World olanaklarından yararlanmanıza olanak sağlanıyor. Şubelerden başvuru yapabilirsiniz.

3. Vakıfbank Worldcard

Worldcard lisansı alarak kredi kartı dağıtan bir diğer banka ve alternatif Vakıfbank. World özellikli birçok kredi kartı dağıtan banka, kendi müşterilerine; Sözünle Kazan, Peşine Taksit, Sanal limit ve GET 7/24 gibi ayrıcalıklar sağlıyor. Bunun yanında taraftarlara özel kredi kartı da vermektedir. Detaylar ve başvuru bilgileri.

dört alBaraka Worldcard

Başvuru yapabileceğiniz banka seçenekleri arasında yer meydan alBaraka da Worldcard özelliklerinin yanı sıra dağıttığı kredi kartlarını çeşitlendiriyor. Klasik, Gold, Business, Platinum farklılarına sahip dört kredi kartından herhangi birine başvuru yaparak Worldcard sahibi olabilirsiniz. Detay ve başvuru bilgileri.

5. Anadolubank Worldcard

Kendi kredi kartlarının yanı sıra Worldcard lisansı alarak müşterilerinin yeğlemelerine göre seçim olanakı veren son banka Anadolubank. Diğer bankalarda olduğu gibi alışverişlerinizde çeşitli ayrıcalıklardan yararlanıp, tüm kampanyalardan yararlanabiliyorsunuz. Anadolubank Worldcard’a şubelerden başvuru yapabilirsiniz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın