Windows 7 için geri sayım başladı

Windows 7 için geri sayım başladıWindows 7 için geri sayım başladı

Windows 7 için arka sayım başladı

Microsoft’un uzun vakit dır merakla beklenen yeni işletim sistemi Windows 7’nin piyasaya çıkmasına çok az bir vakit kaldı.

Türkiye’nin önde gelen bilişim perakende zincirlerinde ve balaka sayar mfileazalarında yerini almaya hazırlanan Windows 7, Microsoft’un günümüze kadar en fazla alaka gören işletim sistemi olarak daha şu anden kayıtlara geçti. Arama motoru Bing’in bulgularına göre web’de 370 milyondan fazla netice üreten “Windows 7” sorgusu, bu işletim sistemine olan tüketici alaka sini çok aleni bir şekilde yansıtıyor. 22 Ekim’de kullanıcılar ile randhaneusu olan Windows 7 sayısız gelişmiş özelliği ile balaka sayar kullanımında yeni bir sayfa açacak.

Öncelikle balaka sayar kullanmayı basitleştiren sayısız özelliği ile herkesin gözdesi olmaya hazırlanan Windows 7, sürat ı ve performansıyla da kendisinden söz ettirmeye hazırlanıyor. Artık işletim sisteminruhsat çalışma şeklini balaka sayar kullanım alışkanlıklarınıza göre şu an daha rahat düzenleyebileceksiniz. Windows 7 kullanıcıların balaka sayarlarını kendi kullanım alışkanlıklarına göre çalışma şeklini değiştirmelerine ruhsat veriyor ve hatta bu özgürlüğü onlar adına desyegâneliyor.

Windows 7 ile günlük işleriniz şu an daha basit!

Windows 7 kullanıcı arayüzü, kendi dosyalarına yahut filedaki cihazlara ulaşmaya çalışan kullanıcıların gereksinimlarını algılayan ve ivedi chaneap veren bir tasarıma sahip. Windows 7’nin faik yönlendirme yeteneği, işletim sisteminin aleni pencereleri ve görhaneleri çok daha iyi yönetmesini sfilelıyor. görhane Çubuğu, Başlat Menüsü ve Jump List ile kullanıcılar en sık kullanılan sistem bilhassarine ve aplikasyonlara çok daha süratli erişebiliyorlar. Microsoft, Windows 7 ile arama prosesine sürat kazandırdı. Windows 7, balaka sayar, file ve İnternet ortamında arama proseslerini % 38 oranında daha iyi netice landırıyor ve en uygun şekilde gruplayarak kullanıcıya sunuyor.

Windows 7 tam istediğiniz gibi çalışır!

Windows 7 balaka sayarınızın performansını arttırmak ve böylelikle daha süratli ve emin yapmak için dizayn edildi Uyku moduna geçen Windows 7 sisteminiz ona gereksinim duyduğu an çok daha süratli açılıyor. Günümüzün mobil ömür tarzını amaçlayan Windows 7 ile bilhassa dizüstü balaka sayarlar artık daha uzun süreyle çalışabilecek. Yeni işletim sistemi daha uzun pil hayatı sunarak bfilelantısız çalışma olanaklarını genişletiyor.

Bu arada daha az ikaz monitörıyla monitör kafanda kesintisiz çalışma olanağı sunan Windows 7 sefahatde hudut tanımayanları muhtelif sürprizlerle şaşırtacak. Örneğin, haneinizde yahut ofisinizde kullandığınız bütün cihazları artık Windows 7 çok rahat yönetebilecek. Kullanıcılar, cep telefonu, MP3-çalar benzeri taşınabilir medya cihazları, kamera ve yazıcılar gibi PC haricinde kullandıkları bütün cihazlara Dhaneice Stage (Cihaz Platformu) ismini taşıyan ve kullanımı son radde basit bir arayüzle bfilelanabilecekler. Windows 7 kullanıcıları yegâne bir noktadan bfilelanabildikleri bütün bu cihazları istedikleri gibi bulup düzenleyebilecekler.

Windows 7 yenilikleri desyegâneliyor!

Windows 7 ile monitörda metin seçmek yahut diğer bir proses yapmak için artık sıçan ve klavye ile hudutlı değilsiniz. Multi touch yegânenolojisi ile monitöra parmaklarınızla dokunarak dosyalara, klasörlerinize ve cihazlara çok ivedi erişebiliyorsunuz.

Daha az tıklama, süratli arama, basit görüntüleme ve bfilelanma yöntemleri ile şu an yapmak istediklerinizle aranızda çok daha kısa bir uzaklık mhanecut Uzaktan medya akışını kullanarak hane balaka sayarınızdaki resimlere müziğinize ve videolarınıza basitca erişim sfilelayabilirsiniz. PlayTo ile, balaka sayarınızdan hane balaka sayarınıza bfilelı olan dijital kameralar ya da Wi-Fi müzik sistemleri gibi medya aygıtlarına basitca müzik, fotoğraf ve video gönderebilirsiniz. Kitaplıklar, hane fileınıza bfilelı aygıtlardaki ve değişik balaka sayarlardaki fotoğraf, müzik ve dokümanlara basitca ulaşmanızı sfilelar. DirectX® 11 yegânenolojisi soluk kesen oyun grafiklerini inanılamayacak kadar gerçek kılar.

Windows 7 ile gelen Home Group arayüzü, hane kullanıcılarının nerede depolamış olduklarına bakmaksızın hanedeki balaka sayarlarda ve mobil cihazlarda bulunan bütün müzik, fotoğraf, video ve diğer sayısal içeriğe yegâne bir noktadan erişmesine olanak veriyor.

Günümüzün tüketicisi sefahat emelli bir hayli değişik vasıta kullanıyor. Windows 7’nin Play-to (Oynat yahut Göster) özelliği haneinizde bulunan bir hayli elektronik cihaza ulaşarak bu cihazlar üzerindeki müzik, video ve fotoğraf gibi sayısal dosyaları oynatmanızı yahut göstermenizi sfilelıyor. Windows 7 ile beraber gelen daha bir hayli yegânenoloji, 22 Ekim’den itibaren balaka sayar kullanıcılarına her gün yeni bir keşif turuna çıkma arzusu verecek.

loading...

Yorumunuzu Bırakın