Whatsapp’ta Kişi Nasıl Takip Edilir ? Whatsapp Kullanan Kişi Nasıl Takip Edilir

Whatsdog aplikasyonsi

Whatsapp'ta istediğiniz bir kişi takip edebilmeniz mümkün 🙂 Whatsapp'ta izleyeceğimiz kişi ne vakit whatsapp'a girmiş ne vakit whatsapp'tan çıkmış hepsini görebileceksiniz. Whatssapp'ta istediğiniz yalnızca saklılik bilgilerini korumak ile alakalı ise whatsapp saklılik ile alakalı olan makalemizi okuyabilirsiniz.Whatsapp bunu normalde desteklemez lakin yardımcı aplikasyon ile kişi takip etme işlemini yapabilirsiniz. Whatsapp'ta kişi takip etmek için Google Play'den Whatsdog adlı aplikasyonyı indireceğiz.

WhatsDog aplikasyonsını öncelikle android telefonunuza kurup yükleyin. aplikasyonnızı açın ve aşağıda ki adımları takip ederek aplikasyon hakkında tam bilgi alın böylelikle daha rahat kullanabilirsiniz.

Whatsdog aplikasyonsı İle Nasıl Whatsapp Kişisi Takip Edilir

WhatsDog aplikasyonsını yükler yüklemez başlattığınızda karşınıza kişi listeniz ati Buradan whatsapp'ta takip etmek istediğiniz kişiyi bulun ve seçin. İlerlediğinizde artık whatsdog aplikasyonsında whatsapp'ta ki seçtiğiniz kişiyi takip etmeye başlamış oluyorsunuz.

Whatsapp'ta Takip Ettiğim Kişi Bunu ayrım Edebilir Mi ? 

kesinlikle hayır. Tabi ki taraf tarafaysanız ve o whatsapp'a girdiğinde size sürekli bildirim geliyorsa yakayı orada ele verebilirsiniz o ayrı 🙂

WhatsDog aplikasyonsı İle Kaç Kişi Takip Edebilirim ?

Şuan için yalnızca whatsapp'ta seçtiğiniz 1 kişiyi takip edebiliyorsunuz bu aplikasyon ile.

Whatsapp’ta Kişi Nasıl Takip Edilir ? Whatsapp Kullanan Kişi Nasıl Takip Edilir
Whatsapp’ta Kişi Nasıl Takip Edilir ? Whatsapp Kullanan Kişi Nasıl Takip Edilir

Whatsapp da Kişi Nasıl Takip Edilir ?

WhatsDog aplikasyonsı aynı vakit da takip ettiğiniz kişi ne kadar whatsapp kullanmış haftalık, aylık ve günlük olarak istatistikler ile bunu öğrenebilirsiniz. Whatsapp'ta takip ettğiniz kişi ne vakit whatsapp ta çevrimiçi olursa whatsdog bunu algılıyor ve sisteme kaydediyor siz uykuda dahi olsanız whatdog sizin için seçtiğiniz kişiyi gözlemliyor.

NOT : WhatsDog aplikasyonsı ender de olsa yalnış bilgiler verebiliyor o yüzden bu bilgilere güvenipte bir delilik yapmaya kalkmayın 🙂 

aplikasyon içerisinde ki tanıtımlar gerçekten kullanıcıyı çok rahatsız edici boyutta lakin aplikasyon işlevini yerine başarıyla getiriyor. Whatsapp'ta birini takip etmek isteyenler mutlaka WhatsDog aplikasyonsını kurup denemeliler.

Ayrıca Whatsapp aplikasyonsında yalnızca bir kişiye özel yahut bir kaç kişiye özel bilgilerinizi saklı tutmak istiyorsanız Whatsapp Gizlilik Bilgilerini İstenilen Kişiye Göre Kapatma makalemizi de okuyabilirsiniz.

 

 

 

loading...

Yorumunuzu Bırakın