WebAwards 2015’te İş Bankası, Odeabank ve TEB’e Ödül

internetAwards 2015'te İş Bankası, TEB ve Odeabank Ödüllendirildi

internet Marketing Association tarafından düzenlenen internetAwards yarışması yüksek standartlarla internet dünyası üzerindeki en iyi sektörel internet sitelerini değerlendirerek 1997 yılından bu yana ödüllendiriyor.

Bu yıl sonuçları açıklanan internetAwards 2015’te İş Bankası, Odeabank ve TEB ödüllendirildi.

İş Bankası özel bankacılık hizmeti Privia ile ödül alırken, Odeabank ve TEB farklı ürün internet siteleriyle de ödül almaya hak kazandı.

İş Bankası Privia’ya En İyi internet Sitesi Ödülü

Privia internet Sitesi

Türkiye İş Bankası‘nın özel bankacılık ürünü Privia‘nın internet sitesi “En iyi Banka İnternet Sitesi” ödülünü kazandı.

İş Bankası’nın yalnızca sınırlı sayıda ve özel müşterilerine sunduğu Privia ürünleri ve ürünlere bağlı bankacılık hizmetleri hakkında bilgilerin yer aldığı privia.com.tr internet sitesi internet Marketing Association tarafından düzenlenen internetAwards 2015’te “Best Bank internetsite” ödülüne layık görüldü.

Esnek tasarıma sahip Privia internet sitesi masaüstü ve mobil tarayıcılarda görüntülenebiliyor.

Superbrands Türkiye’de en süper 9 finans ve sigortacılık markaları arasında yer meydan İş Bankası’nın Privia internet sitesinin dünyanın önemli iş dünyası ödül organizasyonlarından birisi olan Stevie International Business Awards‘tan Bronz Stevie ödülü aldığını da hatırlatalım.

Odeabank ve Bankocard internet sitesine Ödül

WebAwards 2015’te İş Bankası, Odeabank ve TEB’e ÖdülWebAwards 2015’te İş Bankası, Odeabank ve TEB’e Ödül
Odeabank

Ülkemizin en yeni bankaları arasında yer meydan Odeabank‘ın internet sitesi odebank.com.tr ve Odeabank’a bağlı Bankocard internet sitesi de internetAwards 2015’te ödüllendirildi.

TEB ve CEPTETEB’e Ödül

WebAwards 2015’te İş Bankası, Odeabank ve TEB’e ÖdülWebAwards 2015’te İş Bankası, Odeabank ve TEB’e Ödül
CEPTETEB

Türk iktisat Bankası‘nın internet sitesi teb.com.tr Üstün Başarı Ödülü alırken, dijital bankacılık ürünü CEPTETEB de ödül meydan internet siteleri arasında yer aldı.


loading...

Yorumunuzu Bırakın