WISH YOU WERE HERE

Tommy Hilfiger 2016 İlkbahar Yaz koleksiyonunu “Wish You Were Here” adlı tanıtım kampanyası ile tanıttı. St. Vincent ve Grenadinler’deki egzotik destinasyonlara uzanan bir yolculuktan ilham meydan kampanya, Karayipler’in yaşam tarzının tamamıyla Tommy’e özgü, eklektik ve eğlenceli bir yorumu niteliğinde.

Tommy Hilfiger, Mustique Adası’ndan en içten dileklerini gönderirken Behati ve yakışıklı kazazedeler enerjik stilleriyle sahilde boy gösteriyor. Palmiye ağacına tırmanan yahut dalgalarla oynayan Behati, sanki bir çağdaş vakit kâşifi; kendi maceralarını yazmaya ve tatlı hayatın peşinden giderken ekibe liderlik etmeye hazır. Adada yaşamın rahatlığı özgün bir yorumla sportif ve havalı bir stile dönüşüyor. Kırmızı, beyaz ve lacivert gibi denizci renkleri sofistike ve rahatlı parçalarda doğal çiçek desenleriyle buluşuyor. Tığ işi örgüler, çizgili giysiler işlemeli kumaştan bluzlar, çiçekli polo yaka tişörtlerin üzerine giyilmiş blazer ceketler ve gömlekler koleksiyonda ön plana çıkıyor.

Wish You Were Here kampanyasının çekimlerini Craig McDean, stil danışmanlığını Karl Templer ve sanat yönetmenliğini Laird + Partners’dan Trey Laird üstlendi.

Çekimleri St. Vincent ve Grenadinler’deki Mustique adasında gerçekleştirilen kampanyanın yıldızı,  marka elçisi olan süper model Behati Prinsloo olurken Miles McMillan, Marlon Teixeira, Nathan Owens, Jordan Barrett ve Darius Trabalza Haynes gibi yakışıklılardan oluşan bir küme kendine eşlik ediyor.

WISH YOU WERE HERE WISH YOU WERE HERE
WISH YOU WERE HERE WISH YOU WERE HERE
WISH YOU WERE HERE WISH YOU WERE HERE
WISH YOU WERE HERE WISH YOU WERE HERE
WISH YOU WERE HERE WISH YOU WERE HERE
WISH YOU WERE HERE WISH YOU WERE HERE

ADA Behati Prinsloo Darius Trabalza Haynes İlkbahar Yaz koleksiyonu Jordan Barrett kampanya KARAYİPLER manşet Marlon Teixeira Miles McMillan Mustique Nathan Owens tanıtım süper model tommy hilfiger Wish You Were Here 2016-01-16
loading...

Yorumunuzu Bırakın