W COLLECTION’DAN KAŞMİR DOKUNUŞU!

Genç profesyonellerin markası W Collection; haftaiçi büro şıklığı, haftasonu ise sportif stil için farklı zevklere ve vücut yapılarına hitap eden varlıklı seçenekler sunuyor. W Collection’un, kaşmirin özel dokusu ile şekillenen, kaşmir, yün ve pamuğun uyumu ile hazırlanan kaşmir koleksiyonu ayrıcalıklı duruşuyla yeni dönemin en çok yeğleme edilen parçalarını bir araya getiriyor. Takım giysiler ceket, palto ve kaşkollardan oluşan bu çok şık ve rahat koleksiyon çağdaş ve şehirli erkeğin kış dönemi için olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

W Collection; yumuşacık dokulu, rengarenk düğmeli, tam ve yarım fermuarlı yaka detayları ile çeşitlenen kaşmir trikolar, fit duruşları ile dikkat çeken kaşmir ve yün karışımı takım giysi ve ceketler, sımsıcak doku ve kalıpları ile öne çıkan, hem takım giysilerin hem de casual giyimin tamamlayıcısı paltolar ile dönem trendlerini yine yorumluyor.

W Collection’un dikkat çekici kaşmir koleksiyonunda yer meydan takım giysilerde, dönemin en vurgulu renklerinden lacivert, bordo tonlarının hakimiyeti görülürken, kışa enerji veren mavi ve yeşiller ağırlıklı olarak kırçıllı dokulardaki triko ve atkı gruplarında yaşam buluyor.

W COLLECTION’DAN KAŞMİR DOKUNUŞU! W COLLECTION’DAN KAŞMİR DOKUNUŞU!
W COLLECTION’DAN KAŞMİR DOKUNUŞU! W COLLECTION’DAN KAŞMİR DOKUNUŞU!
W COLLECTION’DAN KAŞMİR DOKUNUŞU! W COLLECTION’DAN KAŞMİR DOKUNUŞU!

manşet vakko w collection 2015-11-05
loading...

Yorumunuzu Bırakın