Vestel, Fenerbahçe Spor Kulübü ile Bir İlke İmza Attı

Fenerbahçe ile anlaşan Vestel, taraftarlar için özel televizyonlar ve cep telefonları üretmeye başladı. Fenerbahçe logolu 4K televizyonlar ve cep telefonları Fenerbahçe logosu ile açılacak, ‘Gururla Fenerli’ mottosu ile kapanacak. Fenerbahçelilere hususi telefon ve televizyonlar, bütün Fenerium mağazalarında ve Vestel satış noktalarında satılacak.
Vestel, Fenerbahçe Spor Kulübü ile Bir İlke İmza AttıVestel, Fenerbahçe Spor Kulübü ile Bir İlke İmza Attı
Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Vestel, bir ilke daha imza atarak, Fenerbahçe taraftarlarını, Fenerbahçe logolu Vestel TV’ler ve Venus telefonlarla buluşturdu. Yapılan lisans anlaşması ile Fenerbahçe logolu ürünler bütün Fenerium mağazlarında ve Vestel satış noktalarında taraftarlar ile buluşacak. Futbolseverlerin yandaş ruhuna renk katacak bu projenin detayları Vestel Ticaret A.Ş. genel Müdürü Ergün Güler, Fenerbahçe Spor Kulübü Asbaşkanı ozan Balaban ve Fenerium umumi Müdürü Sayın Mümtaz Karakaya’nın katıldığı bir basın toplantısıyla kamuoyuna duyuruldu. Gururla Yerliler Şimdi Gururla Fenerli Oluyor Kadrosuna kattığı yıldız oyuncularla yeni sezonda futbolseverlerin karşısına çıkan Fenerbahçe, Vestel’le birlikte taraftarlarına yepyeni bir deneyim sunacak. Vestel’in bu işbirliği dahilinde taraftarlara sunduğu 4K 49” Smart TV ve 43” Smart TV’ler Fenerbahçe logosu ile açılıp, Gururla Fenerli mottosu ile kapanıyor. Vestel’in Fenerbahçe için hususi olarak ürettiği, Ultra HD ve HD görüntü kalitesine sahip televizyonlar ile taraftarlar stadyum coşkusunu hanesinde hissedecek. Vestel 49”4K Smart TV 2399 YTL 43” SMART TV ise 1799 TL’den satılacak. Proje dahilinde sunulan bir öbür mahsül Türkiye’nin ilk yerli uslu telefonu Venus ise geri kapağında yer meydan Fenerbahçe logosu ile taraftarları cezbedecek. Fenerbahçe’ye hususi duvar kağıtları, takım marşlarının yer aldığı üç değişik Venus V3 ile taraftarlar kesintisiz iletişim keyfini çıkarıp, takımları ile alakalı son dakika haberlerini anlık olarak takip edebilecek. Vestel Venus’ler 549 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.
Vestel, Fenerbahçe Spor Kulübü ile Bir İlke İmza AttıVestel, Fenerbahçe Spor Kulübü ile Bir İlke İmza Attı
Ergün Güler: Teknolojimizi Spor Tutkumuz ile Bir Araya Getirdik Basın toplantısında konuşan Vestel Ticaret A.Ş. genel Müdürü Ergün Güler, Vestel’in teknoloji kuvvetini spora olan tutkuları ile aynı potada eriterek ehemmiyetli bir marka birlikteliğini hayata geçirdiklerini belirtti. “15  iki ülkeye giden Vestel teknolojisini Fenerbahçe gibi köklü bir kulüp ile birleştirerek bir ilke daha imza atmanın gururunu yaşıyoruz” seyleyen Güler sözlerini şöyle sürdürdü: “Fenerbahçe taraftarlarının takımlarının renklerine bağlılığından ilham alarak yola çıktığımız bu lisans anlaşması ile geniş kitlelere ulaşacağız. Türkiye TV pazarında birinci sırada Avrupa’da ise ilk üç içerisinde yer meydan bir marka olarak, faik teknolojimiz ile Fenerbahçe taraftarlarının TV izleme tecrübesini değişik bir boyuta taşımanın yanı dizi Türkiye’nin ilk yerli uslu telefonu Venus ile yeni nesil mobil iletişim hizmetini sunacağız. Fenerbahçe Spor Kulübü logosunun yer aldığı ürünlerimizi Fenerium’larda ve Vestel satış noktarında tüketicilerimize sunarak tüketici elektroniği sektöründe bir ilke daha imza atıyoruz. Vestel olarak öncelikli hedefimiz tüketicilerimizin ihtiyaçlarına ve zevklerine hitap etmek. Bu proje ile taraftarların yüksek teknolojiye kolaylıkla erişmelerini sağlayarak teknoloji dünyasının getirdiği sefahat ve verimliliği en iyi şekilde yaşamalarını hedefliyoruz.”
Vestel, Fenerbahçe Spor Kulübü ile Bir İlke İmza AttıVestel, Fenerbahçe Spor Kulübü ile Bir İlke İmza Attı
ozan Balaban: Fenerbahçe’den Bir İlk Daha Fenerbahçe Asbaşkanı ozan Balaban ise “”Fenerium’un bünyesine Türkiye’nin gururu Vestel’i katmaktan çok gururluyuz. Yaptığı her şeyde taraftarlarımız için en iyisini amaçlayan spor kulübümüz, Vestel ile yaptığı lisans anlaşmasıyla, Fenerium bünyesine Fenerbahçe logolu Vestel TV ve Fenerbahçeli Venus’ü kazandırıyor. Vestel ile yaptığımız lisans anlaşması Türkiye’de bir ilk olacak. Taraftarlarımız Vestel TV’lerde Fenerbahçemizin maç keyfini yaşarken, Fenerbahçeli Venus ile de iletişim kuracaklar” şeklinde konuştu.
loading...

Yorumunuzu Bırakın