VAKKO HOME ARMAĞAN KOLEKSİYONU

En özel yeni yıl armağan leri Vakko Home’un armağan koleksiyonunda

ümit kesif yepyeni bir yılın heyecanının yaşandığı 2015’in son günlerinde, Vakko Home’un yılbaşının benzersiz ışıltısından ilham alarak hazırladığı birbirinden güzel armağan seçenekleri, Vakko dostları ile buluşuyor…

Vakko Home, Vakko‘nun çok yönlü tasarım çizgisini iç mekanlara taşıyan zamansız ve çok varlıklı bir koleksiyona sahip. Koleksiyonda yer meydan aksesuarlar, kumaşlar, döşek banyo ve sofra takımları Vakko şıklığı ile döşenmiş stil sahibi mekanlar sunarken, Vakko Home’un armağan koleksiyonu özel günler için en iyi armağan seçeneği olarak öne çıkıyor.

Vakko Home’un armağan koleksiyonu, trend temalarına uygun gümüş kaplama, porselen ve cam olarak üç ana gruba ayrılıyor. Vagabond, Micheal Aram ve Baobab ile ağırlıklı marin temalı el yapımı Giovanna Locatelli ürünleri grubun renkli parçaları arasında yer alıyor.

Vakko Home, el yapımı, özel mumlar, yaşam meydan larına şıklık katan, özel desenlere sahip rengarenk yastıklar, birbirinden şık cam, ahşap ve deri dekoratif objeler ile hem sizi hem de sevdiklerinizi mesut ediyor.

Vakko Home’un yeni yıla özel hazırladığı özel desen ve renklere sahip çay ve kahve takımları, kar tanesi ışıltısına sahip aş takımları ve servis aksesuarları, şık ve uygar tasarımlarla öne çıkıyor ve hiç unutulmayacak bir yeni yıl armağan si vadediyor.

 

vakko vakko home vakko home armağan koleksiyonu 2015-12-03
loading...

Yorumunuzu Bırakın