VakıfBank, Borsa Takibi için TradeOnline Uygulamasını Duyurdu

VakıfBank, Borsa Takibi için TradeOnline Uygulamasını DuyurduVakıfBank, Borsa Takibi için TradeOnline Uygulamasını Duyurdu
VakıfBank Trade Online Borsa aplikasyonsı

VakıfBank, kendi müşterilerinin kullanabileceği yeni piyasa takip aplikasyonsı TradeOnline’ı duyurdu. VakıfBank’ın TradeOnline aplikasyonsı yüzünden piyasaları cebinizden takip edebileceğiniz gibi aynı vakitte hisse senedi ve varant alım-satım işlemlerinizi de platform üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

aplikasyonyı iOS yahut Android işletim sistemiyle çalışan akıllı telefonlarınız da kullanmanız mümkün. (Yazının nihayetinde iTunes ve Google Play için indirme bağlantılarını vereceğim.)

aplikasyon daha çok VakıfBank müşterilerine yönelik olduğu için aplikasyonnın sağladığı tüm hizmetlerden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için henüz yoksa VakıfBank’tan yeni bir yatırım hesabı açmanızı tavsiye edebilirim.

TradeOnline mobil aplikasyonsı yüzünden Borsa İstanbul, yurtdışı borsa endeksleri, serbest piyasa verilerini ve piyasa haberlerini takip edebileceğiniz gibi az öncede belirtiğim gibi hisse senedi ve varant alım ve satım işlemlerini cep telefonunuzdan yapabiliyorsunuz.

Haber takibi dediğim noktayı detaylandırmak istiyorum, çünkü TradeOnline aplikasyonsından VakıfBank; Foreks haberlerinin yanı sıra emtia, döviz, şirket ve KAP haberleri de dahil olmak üzere geniş bir yelpazede bilgi akışı sağlıyor. Böylece ihtiyacınız olan yahut ihtiyacınız meydana gelebilecek verilere yegâne bir platform üzerinden kolaylıkla erişebiliyorsunuz.

aplikasyonnın “Piyasalar” ekranı yüzünden BIST endeks yahut ücret bilgilerine anlık olarak ulaşabiliyor ayrıca seçtiğiniz hisse ücretının üzerinden “al/sat” butonu yoluyla hızlıca alım-satım işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

aplikasyonda dikkatimi çeken bir diğer özellik de “E-Takvim” ekranı. Borsa yatırımcılarının takip etmek zorunda olduğu ve genelde takip edilen yurtdışı ile yurtiçi piyasalarda açıklanmış yahut açıklanacak tüm ekonomik verileri takvim ekranından görülebiliyor. Böylece yatırımcılara, alım satım işlemlerini diledikleri zamanlamayla şekillendirme imkanı sağlanıyor.

Biraz abarttığımı düşünebilirsiniz, bu bilgiler istenildiğinde ulaşılabilecek alternatif platformlar mevcut lakin TradeOnline mobil aplikasyonsında alım satım işlemlerinden tutun da tüm piyasa bilgilerine yegâne yerden ulaşmak yatırımcıların işini gerçekten fazla kolaylaştırıyor. hâlihazırda aplikasyonda bankanın kendi müşterilerine özel olduğu için eğer yatırım işlemlerinizi VakıfBank’tan yapıyorsanız TradeOnline’ın mutlaka cebinizde bulunması gereken bir aplikasyon olması gerektiğini düşünüyorum.

aplikasyonyı denemek yahut kullanmak için; iOS telefonunuza iTunes’in bu bağlantısından, Android telefonunuz içinse Google Play’in şuradaki bağlantısından indirebilirsiniz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın