VakıfBank’tan Mobil Bankacılık Uygulaması

VakıfBank’tan Mobil Bankacılık UygulamasıVakıfBank’tan Mobil Bankacılık Uygulaması
Vakıfbank, Cep Şube ve Mobil Bankacılık Uygulaması.

Vakıfbank’ın ayrıcalıklı dünyasını ziyaret etmek artık daha keyifli! Şubesiz Bankacılık ile cebinizden yegâne şifre ile birçok işlemi halledebilirsiniz. Vakıfbank Mobil Bankacılık ile artık siz yorulmadan yegâne bir işlemle vakit kaybı olmaksızın bankanızı cebinize taşıyor.

Bankamızın İnternet Bankacılığını kullanan bireysel müşterilerimiz mobil uygulamayı cihazınıza indirip lüzumlu aşamayı tamamlayınca Mobil Bankacılığı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mobil Bankacılık aktivasyon işlemini tamamladığınızda yeni güvenlik ürünü olan cep imza sahibi olup işlerinizi kısa sürede ve güvende yürütmüş oluyorsunuz. Cep Bankacılığınızla günün her saatinde hesaplarınızı denetim edebilir, akça transferlerinizi yegâne bir dokunuşla halledebilirsiniz. Döviz işlemlerinizi denetim edip, kredi yaşlıı ekstrelerinizi inceleyebilirsiniz.

Ödemelerinizi gün aksatmadan anında gerçekleştirip kredilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Vakıfbankın web sitesini ziyaret ettiğinizde karşınıza çıkan sarı logolar dikkat çeker ve hoş bir tasarım oluşturur.  Sitede her konunun başlıkları ayrı ayrı bulunıyor ve özellikleri detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Kişiselleştirilebilen menüsü, sade tasarımı ve basit kullanımıyla Vakıfbank İnternet Bankacılığı artık istediğiniz gibidir.

Sizlere ayrıcalık sunan Vakıfbank’ın bir uygulaması ise Telefon Bankacılığıdır. Telefon Bankacılığı yüzünden 7 gün 24 saat müşteri numaranız, yaşlı numaranız ya da Tc kimlik numaranızdan herhangi birisi ve şifrenizi kullanarak bize ulaşabilir bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mobil Bankacılıkta akça transferi, fatura ödemeleri, yatırım işlemleri, MEB ödemeleri, vergi ödemeleri, kredi başvurusu ve diğer bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil Bankacılıkta yapabileceğiniz işlemler gibi Türkiye’nin genelinde yaklaşık 3200 ATM’miz ile 70’den fazla bankacılık işleminizi sıra beklemeden çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirip 7/24 saat yapabilirsiniz.

Vakıfbank müşterisi olmasanız bile piyasayı takip edebilir size en yakın ATM şubelerini öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgiler için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Hayatınızı her manada basitlaştıracak bu yenilik ve devrimlere kayıtsız kalmayıp uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Vakıfbak’ın ayrıcalıklı dünyasını keşfedin. Hayata geç kalmayın.

iPhone (iOS) için Vakıfbank Uygulamasını İndirin.
Android için Vakıfbank Uygulamasını İndirin.


loading...

Yorumunuzu Bırakın