VICTORIA’S SECRET’IN YENİ MELEĞİ: JOSEPHINE

Danimarka doğumlu Josephine Skriver, ilk defa genç kızlık yaşlarında New York seyahati sırasında keşfedildi. Aldığı öneri alakasını çekti ve uluslararası arenaya adım atmadan önce Danimarka’da modellik kariyerine başladı.

2011 Şubat’ında New York Fashion Week’e ilk defa katılan Josephine, Calvin Klein ve Rag & Bone gibi markalar için podyuma çıktı. Aynı yıl Balenciaga, Chanel, Dolce & Gabbana, Valentino ve Yves Saint Laurent’ın Milano ve Paris defilelerine çıktı; en önemlisi de Prada defilesinin kapanışını yaptı.

Kariyerine böylesine başarıyla adım fırlatan Josephine, Bulgari, Gucci, Max Mara, Michael Kors ve Tom Ford gibi dünyaca ünlü markaların kampanyalarında modellik yaptı. Steven Meisel, Mario Testino, Patrick Demarchelier ve Mikael Jansson gibi ünlü fotoğrafçılarla çalıştı; Amerikan Vogue, Vogue Italia, Vogue Germany, V, Dazed, W ve Interview gibi dergilerle editoryal işbirliklerine imza attı. 2013 yılında ilk defa Victoria’s Secret Fashion Show’a katılan Josephine o zamandan bu yana her yıl podyumu şereflendiriyor.

josephine josephine skriver manşet victoria's secret 2016-02-26
loading...

Yorumunuzu Bırakın