Uzakrota Turizmde Pazarlama Zirvesi 25 Mart’ta

Uzakrota Turizmde Pazarlama Zirvesi 25 Mart’taUzakrota Turizmde Pazarlama Zirvesi 25 Mart’ta
Uzakrota Travel Marketing Summit

Turizm sektörünün önde gelen isimlerini buluşturacak Uzakrota Turizmde Pazarlama Zirvesi‘nde turizm şirketleri için ülkü pazar seçimi, yolculuk arama trendleri, ödeme sistemlerinin müşteri kazanımına sağladığı tesir tüketiciye uygun içerikler yaratmak ve turizm markalarının sosyal medya tecrübeleri gibi önemli konular ele alınacak.

Moderatörlüğünü deneyim yolculuki uzmanı Tale‘den onur Kutlu Gago ve Interfly‘dan Mert Ödemiş’in üstleneceği etkinlik, 25 Mart’ta Ramada Plaza Şişli‘de gerçekleştirilecek.

9 celsede sektörün önemli isimlerinden 30 konuşmacının katılacağı Uzakrota Turizm Pazarlama Zirvesi; American Airlines, Sri Lankan Airlines ve Egean Airlines gibi havayollarını bünyesinde bulunduran Tal Aviation Türkiye Direktörü Mirey Göldağ, gezi arama motoru Skyscanner’ın Türkiye Pazarlama Müdürü Murat Özkök, Singapore Airlines Dijital Pazarlama Müdürü Derya Pekruh Gerçeker ve pek çok önemli isimi buluşturacak.

Etkilikte yerinizi ayırtmak, doruk programı ve konuşmacılar hakkında detaylı bilgileri almak için http://summit.uzakrota.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın