ÜNLÜ MİMARLAR GÖMLEK TASARLADI

ÜNLÜ MİMARLAR GÖMLEK TASARLADI ÜNLÜ MİMARLAR GÖMLEK TASARLADI
MIMARSIV, sektördeki seçkin malzeme firmalarının yenilikçi ürünlerini, mimarlar ve iç mimarlarla buluşturacak özgün bir etkinliğe imza atıyor. 2 Haziran Perşembe günü Beyoğlu’ndaki Fransız Sarayı’nda düzenlenecek olan “MIMARSIV Selection”, vizyoner konseptiyle mimarlar ve iç mimarlara güncel ve inovatif ürünler için benzersiz bir keşif yolculuğu vadederken, faaliyet kapsamında düzenlenecek olan “Claim Your White With Architects” sergisinde 9 ünlü mimar tarafından dizayn edilen beyaz gömlekler, moda ve mimarlığın ilginç kesişimini yansıtacak.

Mimarları; malzeme tedarikçileri, danışmanlık firmaları ve zanaatkarlarla yaratıcı faaliyet ve mecralarda bir araya getirmek amacıyla Aslı Sekmen ve İlkay Öngün ortaklığında kurulan MIMARSIV, 2 Haziran Perşembe günü Beyoğlu’ndaki Fransız Sarayı’nda gerçekleştireceği MIMARSIV Selection etkinliği ile 50 seçkin ve yenilikçi ürünü 500 mimarla buluşturmaya hazırlanıyor. Fransa İstanbul Başkonsolosu Muriel Domenach’ın katılımıyla Business France işbirliğinde Fransız Sarayı’nın tarihi dokusu ve eşsiz atmosferinde gerçekleştirilecek olan organizasyon 12 saat boyunca sürecek ve aydınlatma, mobilya, taban duvar, tavan ve cephe gibi farklı kategorilerde hizmet veren önemli markaların seçkin ürünlerini İstanbul, Ankara ve İzmir’den çağrı edilecek 500 mimarla buluşturacak. faaliyet kapsamında gerçekleşecek olan “Claim Your White With Architects” sergisiyle de 9 ünlü mimarın tasarladığı beyaz gömlekler, MIMARSIV Selection ziyaretçilerine moda ve mimarlığın kesiştiği kusursuz bir deneyim yaşatacak.

Çağla Öncüoğlu, Dara Kırmızıtoprak, Dürrin Süer, Hakan Sekmen, Kurtul Erkmen, Sibel Dalokay Bozer, Sinan Erül, Şebnem Buhara ve Yeşim Hatırlı gibi Türkiye’nin önde gelen mimarlarının tasarladığı ve moda tasarımcısı Mehtap Elaidi’nin elinden çıkacak gömlekler “Claim Your White With Architects” sergisinde ziyaretçilerle buluşacak. Alışılmışın dışında bir konsepte sahip olan sergi, duayen mimarların modaya dokunuşlarıyla 2 farklı disiplini bir araya getirecek. MIMARSIV Selection konuklarının faaliyet boyunca ziyaret edebilecekleri sergi, mimarların kara renk tutkusunun aksine beyaz renk gömleklere yansıttıkları tasarımlarıyla, alışılagelmiş “mimarlar kara renk giyer” düşüncesine de atıfta yer alıyor

Claim Your White With Architects GÖMLEK manşet Mehtap Elaidi mimar MIMARSIV MIMARSIV Selection 2016-05-18
loading...

Yorumunuzu Bırakın