Üniversite Öğrencileri için Yeni Kredi Kartı: Like Card

Üniversite Öğrencileri için Yeni Kredi Kartı: Like CardÜniversite Öğrencileri için Yeni Kredi Kartı: Like Card
VakıfBank Like Card

Üniversite öğrencileri için kredi ihtiyarı önerileriyle alakalı birçok yazı yazıyoruz. Özellikle bende bir üniversite öğrencisi olduğum için öğrenciler için en avantajlı kredi ihtiyarlarını kullanmaya çalışıyorum.

VakıfBank, kısa bir vakit önce öğrenciler için yeni bir kredi ihtiyarı hizmeti sunmaya başladı. Kredi ihtiyarının adı, Like Card. Bu ihtiyarla alakalı görüşlerimi ve ihtiyarın avantajlarını sizler için anlatacağım.

Like Card, tamamen üniversite öğrencilerinin isyegânelerine göre hazırlanmış bir kredi ihtiyarı. Düzenlik olarak yapılan armağan çekilişleri, özel kampanyalar, yurtiçi ve yurtdışı seyehat programları gibi daha birçok özelliği yer alıyor Bunları yegâne yegâne anlatacağım. Bu arada Ekonomist’te bu ihtiyarı sizler için inceledik, daha fazla bilgi alabilmek için okumanızı öneriyorum: VakıfBank Like Card Kredi ihtiyarı İncelemesi.

WorldPuan

VakıfBank’ın sunduğu LikeCard, WorldCard özellikleri taşıyor. başka bir deyişle bu söylemek oluyor ki, WorldCard üye iş yerlerinden yapacağınız tüm harcamalarınızla daha sonradan para olarak kullanabileceğiniz puanlarınız birikecek. LikeCard ile yapacağınız her 10YTL’lik alışverişinizde 1 Worldpuan kazanırsınız.

LikePuan

Worldpuan kazanmanın yanı sıra, LikeCard ile yapacağınız harcamalarınızdan ekstra Likepuan kazanıyorsunuz. Bu da, yaptığınız her 1YTL’lik alışverişten size 1 Likepuan kazandırıyor. Likepuan ne işimize yarıyor diyecek olursanız, bu puanları Likecard armağan çekilişlerinde kullanabiliyorsunuz. Her Likepuan 1 çekiliş hakkı veriyor. LikeCard’ın düzenli olarak yaptığı ve armağan çekilişleri yüzünden kazandırdığı ödüllerden bazıları: Mini Cooper, iPhone 5, iPad.

İnternet Alışverişleri için Ekstra Puan

Üniversite öğrencilerinin web üzerinden yapıtığı alışverişlerin yoğun olarak yapıldığını bilen LikeCard, her 75 YTL ve üzerindeki sanal alışverişlerde, %10 worldpuan kazandırıyor.

Not Ortalaman Yüksekse Yaşadın!

Her dönem not ortalamasını bankaya bildiren öğrenciler ekstra Likepuan kazanıyor. Yıl sonu ortalamanız 3,51 – 3,99 arasındaysa 2000 likepuan; 4,00 ise 10.000 likepuan kazanıyorsunuz.

Doğum Gününüz Likecard için Önemli
Doğum gününüze yaklaştığınız o güzel günler için yapacağınız her 50YTL ve üzerindeki alışverişe 5YTL Worldpuan kazanacaksınız. Şunu söylemekte yarar mevcut yegâne gün değil, doğum gününden önceki 1 hafta süresince yaptığınız her alışverişte kazanacaksınız.

Likecard: ihtiyar Ücreti
LikeCard normelde 12YTL yıllık kullanım ücreti alıyor olsa da, e-ekstre talebinde bulunarak yıllık ihtiyar ücretinden derhal kurtulabiliyorsunuz.

LikeCard nema Oranları
Elbette aslında en önemli nokta burada.
Alışveriş nema oranı %2,02, para çekim nema oranı %2,02, rötar nemai %2,52, rötar bildirim ücreti 2,40 YYTL

LikeCard Kredi ihtiyarı Limitleri
LikeCard kredi ihtiyarı limiti en az 400YTL olarak belirleniyor. Bankanın uygun bulması ve kredi riski taşımamanız haline limitiniz yüksek olabilir. Daha sonradan bankaya ihtiyar limiti arttırım talebinde bulunabiliyorsunuz.

LikeCard Başvurusu için Gerekenler
LikeCard kredi ihtiyarı başvurusu yapabilmeniz için herhangi bir üniversitede öğrenci olmanız gerekiyor. Başvurunuzu web üzerinden gerçekleştirirseniz öğrenci belgesini VakıfBank’a e-posta olarak göndermeniz gerekiyor.


loading...

Yorumunuzu Bırakın