TV8’de Logo Değişti, Yeni Yayın Dönemi Hazır

TV8’de Logo Değişti, Yeni Yayın Dönemi HazırTV8’de Logo Değişti, Yeni Yayın Dönemi Hazır
TV8

Mehmet Nazif Günal tarafından 1999 yılında kurulan ve 2013 yılında Acun Ilıcalı tarafından satın alınan TV8‘de değişimler başladı.

TV8’in yeni yayın döneminde değişmesi beklenen yeni kanal logosu ekranlarda yerini alırken, kanalda yeni yarışma ve programların tanıtımları da dönmeye başladı. Acun Medya‘nın reyting rekorları kıran Survivor, O Ses Türkiye ve kabiliyet Sizsiniz gibi yarışmaların yanı sıra bu dönem Ütopya, Hülya Avşar Show, Ver Fırına gibi programlarda yeni yayın döneminde TV8 ekranlarında olacak.

Geçen yıl Acun Ilıcalı’ya satılan TV8’in yüzde 30 payı NTV, Star TV, Cnbc-e gibi kanalların sahibi Ferit Şahenk‘te yer alıyor Kanalın büyük hissedarı ise Acun Ilıcalı.

Yurtdışında da büyük bir izleyici kitlesi bulunan Acun Medya izleyicileri ise kısa bir süre sonra açılacak olan TV8int kanalını yurtdışından izleyebilecekler.

Bu arada herkes Acun Ilıcalı’nın bir kanal aldığını düşünürken o, sessiz sedasız yeni bir kanal daha aldı. Digiturk 62. kanalda yayın yapan MNG Shopping kanalınında yüzde 40 payıni alan Ilıcalı, Korelilere ortak oldu ve şu anda 2 kanalın aniden patronluğunu üstlenmiş vaziyette


loading...

Yorumunuzu Bırakın