Türkiye’nin eTicaret devleri Bakü’de

Türkiye’nin eTicaret devleri Bakü’deTürkiye’nin eTicaret devleri Bakü’de
Master Class E-Ticaret

Türkiye’nin önde gelen elektronik ticaret sitelerinin temsilcileri 7 Haziran’da Bakü’de düzenlenen bir günlük Master Class‘da konuşma yaparak, Azerbaycan’da e-ticaret için uzman görüşlerini aktaracaklar.

Central Business School (CBS) nezdinde yapılacak olan eTicaret Master Class, Digitera şirketi tarafından düzenleniyor. Azerbaycan’da elektronik ticaret meydan ında oluşan alaka ve e-ticaretin Azerbaycan pazarı için önemli bir meydan olmasının dikkate alındığı belirtiliyor.

Sahibinden.com, Markafoni.com, Doğan Online, Evmanya.com, Akakce.com, KobiMaster gibi büyük ticaret platformalarının uzmanları, Azerbaycan’ın Bakü şehrinde bu meydan da çalışan ve kariyer yapmak isteyenlerle deneyim ve balaka lerini paylaşacak.

Programda Azerbaycan’dan Reşat Cemal ve Elşad Yusifli‘de konuşma yapacaklar. Spot.az’ın e-ticaret siteleri için vazgeçilmez olan Retargeting adlı ürününü Master Class’da tanıtması bekleniyor. E-ticaret meydan ı üzerindeki gerçek ve varlıklı tecrübeleri birinci kişilerden dinlemek ve geniş iş ağları kazanmak isteyen herkes E-ticaret Master Class‘da yer alabilir.

E-ticaret Master Class etkinliğinin konuları:

E-Ticarete genel Bakış
E-Ticarette iş modelleri
E-Ticarette marka konumlandırılması
E-Ticarette Lojistik ve operasyon yönetimi
E-Ticarette iş planının kurulması
E-Ticarette müşteri tecrübesi yaratmak


loading...

Yorumunuzu Bırakın