TÜLİN ŞAHİN 8 MİLYON TL’Yİ ELİNİN TERSİYLE İTTİ!

TÜLİN ŞAHİN 8 MİLYON TL’Yİ ELİNİN TERSİYLE İTTİ! TÜLİN ŞAHİN 8 MİLYON TL’Yİ ELİNİN TERSİYLE İTTİ!
Fulya Öztürk Placing

Stratejik İmaj ve Stil Danışmanı, Yaşam ve Oyuncu Koçu

http://www.facebook.com/fulyaozturkplacing

http://twitter.com/FOzturkPlacing

fulyaozturkplacing@gmail.com

MODEL DİSİPLİNİ

Bugünlerde modellerle oyuncular markaların yüzü olma hakkında yarışıyorlar. Mavi Jeans‘te Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin’i, L’Oreal’de Fahriye Evcen‘i görürken yüzlerini markalara da yakıştırıyoruz hani…

Neslihan Atagül Doğulu’yu da Pantene‘de göreceğiz yakında ki bana göre Pantene’in şu güne kadarki en iyi seçimi olacak çünkü saçları tanıtım için bakıma alınmamış, gerçekte de saçları güzel olan ilk ünlü olacak… Modellik çok farklı bir olgu olmasına rağmen sonradan öğrenilebiliyor. Oyuncuların, özellikle iyi oyuncuların farklı kişiliklere bürünebildiğini düşünürsek fotoğraf makineleri ve tanıtım filmi kameraları önünde bunu başarmaları sürpriz olmaz.

Mesleği yalnızca modellik olanların ise işleri hem güç hem kolay Zorluğu benzersiz bir görünüşe sahip olmak veya fit kalmak kadar kolay değil. Popülarite modellerin para kazanması için yegane araç. Bazı modellerse popüler olacağım diye meslek etiği dışında gece hayatıyla gündeme gelme derdine düşüyor.

Gurur duyulabilecek 2 top modelimiz disiplin sahibi diye düşünürdüm hep… Çağla Şikel ve Tülin Şahin… Ta ki Çağla Şikel’in bir değerlendirmesini modacı Hakan Akkaya, Kanal D’nin magazin programı D Magazin’de dile getirene dek…

Kıyasllakin yapmayı sevmem lakin Çağla Şikel’in medyada dolaşan “Türk top modellere niye yüksek ücret vermiyorlar?” sorusu beni kıyasllakin yapmaya itiyor. Dediğim gibi 2 disiplinli top modelimiz mevcut Çağla Şikel’e bakıyorum ilk güzellik kraliçesi seçildiği günle şimd2 görünüşü arasında hiçbir benzerlik yok. Tülin Şahin ise yalnızca kilo verdi o kadar. Çağla Şikel’i yıllardır gündüz kuşağında bir kadın programında izliyoruz; daha önce ise Cennet Mahallesi dizisinde gördük. fakat Tülin Şahin yıllardır moda programı hazırlıyor ve sunuyor; güzellik ve moda hakkında 13 kitabı var! Kendi mesleklerine katkılarının arasındaki uçurumu görebiliyor musunuz?

Son sürprizli olay ise Çağla Şikel daha yüksek ücret ararken Tülin Şahin’in geçen hafta 8 milyon TL’lik bir tütün markasının yüzü olmayı elinin tersiyle itmiş olması… Şahin gençlere kötü örnek olmlakink için bu kadar para ya arkasını dönebiliyor! …Şimdi beni anlıyor musunuz?

TÜLİN ŞAHİN 8 MİLYON TL’Yİ ELİNİN TERSİYLE İTTİ! TÜLİN ŞAHİN 8 MİLYON TL’Yİ ELİNİN TERSİYLE İTTİ!

Çağla Şikel FULYA ÖZTÜRK PLACING L’Oréal manşet Mavi Jeans MODACI Serenay Sarıkaya top model Tülin Şahin 2016-07-25
loading...

Yorumunuzu Bırakın