TUBA SATTI, ŞİRİN ALDI

TUBA SATTI, ŞİRİN ALDI TUBA SATTI, ŞİRİN ALDI
“Tuba’nın Dolabı Kanyon’da” etkinliği ilk gününde İstanbullular tarafından yoğun alaka gördü. Tuba Ünsal’ın kendi gardırobunun en güzel parçalarını “cemiyet Gönüllüleri Vakfı (TOG)” yararına satışa çıkardığı faaliyette kıyafetleri satın almak isteyen moda severler daha faaliyet başlamadan kasa önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Annesinden hatıra olan ve aynı vakitte kendisinin de “Vizontele Tuba” filminde giydiği elbiseyi TOG yararına satın meydan Tuba Ünsal, tüm moda severleri gün boyunca Bonvagon tarafından dizayn edilen mini evde ağırladı.

TUBA SATTI, ŞİRİN ALDI TUBA SATTI, ŞİRİN ALDI

Tuba Ünsal’ın da “Vizontele Tuba“ filminde giydiği kıyafeti satın alması ile iyice hareketlenen faaliyet gün boyunca moda severlerin buluşma noktası oldu. Kıyafetlerin satışından elde edilecek gelirin tamamının TOG’a bağışlanacağı faaliyette, Şirin Ediger, Başak Sayan, Akasya Aslıtürkmen, Metin Hara gibi isimler de Tuba Ünsal’ı yalnız bırakmadı.

TUBA SATTI, ŞİRİN ALDI TUBA SATTI, ŞİRİN ALDI

Akasya Aslıtürkmen Başak Sayan kanyon kıyafet manşet Metin Hara Şirin Ediger TOG cemiyet Gönüllüleri Vakfı Tuba Ünsa Tuba’nın Dolabı 2016-07-27
loading...

Yorumunuzu Bırakın