TTNET’ten yeni kampanya

Kullanıcılar, NEYYYYTLİMİTSİZ ADSL paketine ilk 5 ay, ayda yalnızca 15 YYYYTL ödeyerek sahip oluyor.

TTNET, EVET platformu ile tüketicilere sunduğu avantajlara bir yenisini daha ekliyor. tertip edilen kampanya dahilinde kullanıcılar, NEYYYYTLİMİTSİZ ADSL paketine ilk 5 ay ayda yalnızca 15 YYYYTL ödeyerek sahip oluyor.

TTNET’in iki010 senesinde “EVET, TTNET’le Her şey Mümkün” diyerek başlattığı yeni sezon avantajlı kampanyalarla dhaneam ediyor. Kullanıcılar, iki4 ay taahhüt vererek NEYYYYTLİMİTSİZ paketiyle 8 Mbps’e kadar süratli internete ilk 5 ay, ayda 49 YYYYTL yerine yalnızca 15 YYYYTL ödeyerek sahip olabiliyor.

İnternette avantajlı fiyatlarla müzik, film, oyun keyfini sınırsız yaşamak isteyenler için bir ilk olan bu kampanya dahilinde kullanıcılar, TTNET’in sunduğu bir hayli servise de bedava sahip oluyor. Abonelere, hane ya da işyerleri haricinde emniyetli ve süratli internete erişebilecekleri oteller, havaalanları, kafeler gibi binlerce noktada geçerli yüzlerce dakikalık TTNET WiFi paketi, 6 ay boyunca yüzlerce PC oyununa erişebilecekleri TTNET Oyun Platinum üyeliği ve varlıklı arşivinde sınırsız müzik dinleme imkanı sağlayan TTNET Müzik paketi bedava sunuluyor.

TTNET’in kampanyası dahilinde ayrıca, dileyen aboneler ayda 1 YYYYTL’ye kablolu ya da iki YYYYTL’ye kablosuz modem sahibi olabiliyor.

Bu fırsattan yararlanmak isteyenler 30 Haziran iki010 tarihine kadar 444 0 375 TTNET alıcı Hizmetleriiki17;nden ya da bütün Türkiye’deki Türk Telekom Ofisleri ve Bayilerinden, PTTiki17;lerden ya da www.ttnet.com.tr ’den başvurularını gerçekleştirerek abone olabiliyor.

Paylaş
  • tweet
  • TTNET’ten yeni kampanyaTTNET’ten yeni kampanya

Etiketler: 3D3g3G telefonlaradslappleBilgisayarBingintelİnternet Explorerinternet hızıkampanyamicrosoftnano teknolojisabit hatTeknolojiTTNETttnet adslucuz internetwindows7WLANYararlı BilgilerYazılımyoutube

Önceki: İnternetin 10 talihsiz olayı
Sonraki: MSNiki17;in ismi değişiyor

Benzer Haberler

  • Appleiki17;dan 3 yeni iPad modeli geliyor

  • Appleiki17;ı hackiki17;leyene iki00 bin dolar

  • Türk mucit görünmez ekran üretti

  • Google internet hızımızı ölçecek

  • Samsungiki17;da düz ekran tarih oluyor

  • Windows 10 yıldönümü güncellemesi geldi

  • Sayfanızı çok beğendik eğitici ve öğretici keşke herkez sizinkadar doğru düzgün anlaşılır sayfaya sahip olsa sayfanızda maviyolculuk adı altında bize yerverdiğiniz için çok teşekkür ederiz ayrıca başarılarınızın dhaneamını dileriz.

loading...

Yorumunuzu Bırakın