TEPE HOME’DA YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR!

TEPE HOME’DA YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR! TEPE HOME’DA YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR!
Mobilya ve dekorasyon sektörünün lider markası Tepe Home’un yeni umumi Müdürü Osman Suat Demirel oldu.

2016 yılına uluslararası pazarlara açılma ve marka yenilenme yatırımları ile devam eden Tepe Home’un umumi Müdürlük görevini Osman Suat Demirel üstlendi.

Türkiye genelinde yenilenen mağaza konseptleri ile, ürün kalitesi ve müşterilerine verdiği hizmet anlayışını en üst düzeye taşıyarak tüketici algısındaki pozitif marka imajını güçlendirmeyi amaçlayan Demirel, 2016 yılında; üretim, kanal ve satış politikaları odağında verimlilik artışı sağlayacak organizasyonel geliştirme yatırımlarına devam edileceğini, dünya standartlarında bir marka olan Tepe Home’un yenilenme sürecinde daha etkin ve kararlı ilerleyeceklerini belirtti.

Osman Suat Demirel Hakkında :

ODTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden lisans eğitimini tamamlayan Suat Demirel, iş hayatına 1991 yılında başlamış ve birçok milli ve Uluslararası şirketlerin (TescoKipa, Dorya Mobilya, JohnsonDiversey, DeverseyLever, Unilever ve Coopers&Lybrand) vatan içi ve vatan dışı operasyonlarında üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. Demirel, bugün Bilkent Holding şirketlerinden Bilintur ve Tepe Home’un umumi Müdürlük görevlerini yürütmektedir. Sayın Demirel, evli ve bir çocuk babasıdır.

umumi Müdür Osman Suat Demirel Tepe Home 2016-07-27
loading...

Yorumunuzu Bırakın