Telefon Sesi Nasıl YükseltilirTELEFON SESİ NASIL YÜKSELTİLİR

Telefon Sesi Nasıl YükseltilirTELEFON SESİ NASIL YÜKSELTİLİR Telefon Sesi Nasıl YükseltilirTELEFON SESİ NASIL YÜKSELTİLİR
Telefon sesi nasıl yükseltilir

Telefon sesi nasıl yükseltilir sorusunu hep yakınlarımızda telefonlardan anlayan yakınlarımıza sorarak halletmeye çalıştık. Kimimiz başarılı oldu kimisi ise telefon sesini bir türlü yükseltemedi. Telefon sesini yükseltmeyi anlatacağım lakin bazı telefonların ses çıkış gücü oldukça düşük kısacası ses çıkış kalitesi aşırı düşük olanlar çok yüksilave ses çıkışı bilavelemilave yerine telefon zil seslerini normale getirmeyi deneyebilirler.

Telefon zil sesi az geliyor yahut telefon müzik sesi çok az geliyor diyorsanız bunu 2 şilaveilde çözmeye çalışmalısınız. Birinci yol telefonun içerisinde ki ses ayarları menüsünden. Bir diğer yöntem ise ilave aplikasyonlar kullanarak telefon sesini yükseltebilirsiniz.

Ses Ayarları Menüsünü Kullanarak Telefon Sesini Arttırma

Telefonunuzun markası farketmez, telefonun umumi ayarlarında ses ile alakalı olan menüsünü bulun ve alakalı yere girin. Bu menüye girdikten sonra dikkat etmeniz gerilaveen hoş bir yer mevcut Artarak telefon sesi faal mi edilgen mi mutlaka denetim edin. Bu meydan faal ise telefonunuz çalmaya başladığında çıkarabildiği sesin daha aşağısında zil sesi çıkaracaktır. Artarak çal seçeneğini edilgen hale getirerilave bu menüde ki en önemli ayarlarımızı yapmış oluyoruz. Diğer taraftan ses ayarlarını maksimuma getirin demitefsir fazla kolay kaçar diye 🙂 Getirmediyseniz mutlaka onu da denetim edin..

Telefon Sesi Nasıl YükseltilirTELEFON SESİ NASIL YÜKSELTİLİR Telefon Sesi Nasıl YükseltilirTELEFON SESİ NASIL YÜKSELTİLİR

telefon zil sesi nasıl yükseltilir

aplikasyon Kullanarak Telefon Sesi Yükseltme

Belki bu konuyu daha önceden başka yerlerde okumuş olabilirsiniz. Herkes bir aplikasyon söyleyerilave bunun tanıtımını yapar lakin tilavenoloji sürilaveli gelişiyor eskinin daha iyisi çıkıyor. Ses yükseltme aplikasyonsı için bir çok alternatif aplikasyon mevcut Sizler için bir adres paylaşacağım altta bu linkte Google Play ses yükseltme aplikasyonlarını görebilecilavesiniz. ani çok aplikasyon mevcut yıldız alma sayısına ve indirilme sayılarına göre popüler olanları deneyip telefonunuzun sesini yükseltip yükseltmediğini test edebilirsiniz.

Ses Yükseltme aplikasyonları ( Android – Google Play ) : Volume Booster aplikasyonları Android İndir

Ios için ses yükseltme aplikasyonsı: Volume Booster IOS indir

Sizinde telefon sesi yükseltmilave için önerdiğiniz aplikasyon yahut methodlar varsa tefsir meydan ında bunları alabilirim. Bir sonra ki yazımız da görüşmilave üzere..

loading...

Yorumunuzu Bırakın