Tekstilbank, “ICBC Türkiye” Adıyla Hizmet Verecek

Tekstilbank, “ICBC Türkiye” Adıyla Hizmet VerecekTekstilbank, “ICBC Türkiye” Adıyla Hizmet Verecek
ICBC Türkiye

Tekstilbank’ın yüzde 75.5’ini meydan dünyanın en büyük bankası Çinli ICBC, ilk iş olarak Tekstilbank’ın adını değiştirecek ve ICBC Türkiye olarak hizmet vermeye başlayacak. İsim değişikliğinin kısa bir süre sonra gerçekleşeceği belirtiliyor.

Tekstilbank’ın var müşterileri ad değişikliğinin ardından aldıkları hizmeti ICBC Türkiye’den alacaklar. Bankanın var sitesi ve dijital bankacılık işlemleriyse değişimin ardından wwww.icbc.com.tr web sitesi üzerinden hizmet verecek. Bankanın yeni web sitesi şu anda kullanılamıyor ama METU kontrolündeki nic.tr üzerinden “Industrial and Commercial Bank of China Limited” adına meydan adının tescil edildiği görülüyor.

Kısa vakit önce şubelerini ve hizmetlerini büyütebilmek adına personel alımları yapacağını paylaştığımız ICBC Bank’ın ayrıca basında çıkan haberlerde yer aldığı gibi HSBC Bank şubelerine talip olmadığı belirtiliyor.

Yakın vakit da adının değişmesine istinaden diğer ülkelerdeki bankacılık ürünlerini Türkiye’ye de uyarlayacağını düşündüğümüz ICBC Türkiye‘nin, ürün ve hizmetlerini ortaya çıktığı anda sizlerle paylaşmak istiyoruz. istikbal incelemeleri ve haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın