TEB Bonus Kredi Kartı Başvuru ve İnceleme

TEB Bonus Kredi Kartı Başvuru ve İncelemeTEB Bonus Kredi Kartı Başvuru ve İnceleme
TEB Bonus Card Başvurusu ve İnceleme

Bugün sizler için kredi yaşlıı incelemelerimizde TEB Bonus Card özelliklerini anlatacağız. Başvuru formuna yazı sonundan ulaşabilirsiniz. Ülkemizde en avantajlı ve bol kampanyalı kredi yaşlıları arasında yer meydan Bonus, Türk iktisat Bankası tarafından da alınabilen bir ihtiyar

Bonus yaşlıların en büyük avantajları arasında Bonus Puan kazanımları yer alıyor. Her alışverişinizde, fatura ödemelerinizde ve harcfakatlarınızda Bonus puan kazanıyorsunuz. Bu puanlarınızı sonraki harcfakatlarınızda kullanabiliyorsunuz. nema oranlarına ilişkin bilgileri en altta yer meydan inceleme tablomuzda görebilirsiniz fakat yeniden yazalım. Diğer bankalarda olduğu gibi para çekim ve alışveriş nema oranı yüzde 2,02 iken rötar nemai yüzde 2,52 olarak belirlenmiş. Ayrıca, rötar bildirim ücreti alınmıyor.

TEB Bonus kredi yaşlıınızla Bonus üyesi iş yerlerinden 9 taksitle alışveriş yapabiliyorsunuz. Kartta sonradan taksitlendirme ve taksit erteleme gibi seçenekler bazı vaziyetler için geçerli. Söylememize gerek yok fakat yeniden de yazalım; TEB Bonus ile yaşlı limitiniz kadar para avans çekebiliyorsunuz. Kredi yaşlı limiti ise her tüketiciye göre farklılık gösterebiliyor.

TEB, her zfakatn çeşitli Bonus kampanyaları düzenliyor. Aynı zfakatnda televizyon ve gazete reklamlarında gördüğünüz tüm Bonus Card ödüllerinden de yararlanabilmeniz mümkün. Bizim sizler için hazırlamış olduğumuz, Bonus kredi yaşlıı kampanyaları kategorimizde yer meydan yazılarla kolaylıkla Bonus yaşlı ödüllerini takip edebilirsiniz.

TEB Bonus Card Başvurusu

Türk iktisat Bankası’nın Bonus özellikli kredi yaşlıına şubeler aracılığıyla başvuru yapabileceğiniz gibi aşağıda vereceğimiz bağlantı yoluyla web formu kullanarak da başvuru yapabilirsiniz.

TEB Bonus başvuru yapmadan önce üç tane farklı kredi yaşlıının olduğunu söyleyelim. Klasik TEB Bonus, TEB Bonus Total ve TEB Bonus She yaşlılarından herhangi birine başvuru yapabilirsiniz. Biz, inceleme de klasik yaşlıı baz alarak özellikleri belirttik. Diğer yaşlılardan Total’in akaryakıt kampanyaları, She Bonus’un ise alışverişlerde ekstra avantajları yer alıyor

Başvuru adımlarını tfakatmlfakatk için bankanın formel başvuru adresine yönlendirileceksiniz. Başvuru formunu doldurun ve gönderin.

TEB Bonus Başvuru Formu


loading...

Yorumunuzu Bırakın