TEB’den Şubesiz Bankacılık Modeli CEPTETEB

TEB’den Şubesiz Bankacılık Modeli CEPTETEBTEB’den Şubesiz Bankacılık Modeli CEPTETEB
CEPTETEB Şubesiz Bankacılık

Şubesiz bankacılık modeli günden güne yeğleme edilmeye devam ederken, bankalarda müşterilerine bu hizmetlerini ulaştırmaya devam ediyor. Türk ekonomi Bankası (TEB) şubesiz bankacılık hizmetini CEPTETEB markasıyla tanıttı.

Daha öncesinde TEB’in mobil uygulaması olarak bildiğimiz CEPTETEB bundan böyle şubesiz bir banka olacak. web sitesinde kullanım açısından sade bir tasarıma sahip olan CEPTETEB, Android ve iOS uygulamaları içinde aynı kolaylığı sunmayı amaçlıyor.

Şubesiz bir banka olduğundan, masraf oluşturmayacağız için sizlere en cazip ürem oranlarını sunuyorlar. yeniden şube masraflarının bulunmaması nedeniyle CEPTETEB hesap işletim ücreti, Türk Lirası hesaplar arası akça transferi ücreti gibi masraflar almıyor.

Diğer rakipleri gibi CEPTETEB Desyegâne Merkezi’nden 7 gün 24 saat desyegâne veriyor. Aynı vakitte Twitter ve Facebook’ta bulunan sosyal medya hesaplarıyla iletişime geçerek, bu mecralar üzerinden de desyegâne alabilme şansınız mevcut

aniden fazla kredi yaşlıınız bulunuyorsa, tüm kredi yaşlılarınızı yegâne yaşlı altında toplayarak fazladan kredi yaşlıı taşıma vaziyette da kalmıyorsunuz.

CEPTETEB Başvurusu

CEPTETEB hizmetine başvurmak için size yazının nihayetinde vereceğimiz formel web sitesi ile bir form doldurmanız gerekiyor. Kimlik bilgilerinizin yanı sıra, çalışma bilgilerinizi de form alanına ekleyerek ziyaret gününü ve tarihini seçiyorsunuz. Tıpkı, diğer şubesiz dijital banka hizmetlerinde olduğu gibi TEB çalışanları sizi adresinizde ziyaret ediyorlar.

CEPTETEB; vadeli, vadesiz hesapların yanı sıra kredi yaşlıı ve TEB ATM’lerinden akça çekebileceğiniz banka yaşlıı hizmetlerini veriyor. Aynı vakitte, ihtiyaç kredisi de çekebiliyorsunuz. CEPTETEB ürem oranı %10 civarında görünüyor.

CEPTETEB’in Özellikleri ve Sağladığı Avantajlar

CEPTETEB Banka Kartı

vatan içinde ve vatan dışında akça taşıma ihtiyacı duymadan CEPTETEB Banka Kartı’nızı alışveriş için kullanabiliryorsunuz. TEB ATM’lerinden işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebiliyor hesaplarınız arasında akça yatırıp akça çekebiliyorsunuz.

CEPTETEB Kredi Kartı

CEPTETEB, şubesiz bankaların vermekte çekimser davrandığı kredi yaşlılarına da çözüm bulmuş. Büyük ihtiyaçlardan birisi olan CEPTETEB Kredi Kartı ile size, yaşlı özelliklerini kendiniz belirleyebileceğiniz avantajlar sağlanıyor. Ayrıca kredi yaşlıınız için yapılacak olan kampanyaları da kendi yeğlemelerinize göre belirliyorsunuz.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

Avantajlı ürem oranlarıyla cep uygulamasından ya da web üzerinden CEPTETEB ihtiyaç kredisine anında başvuru yapabiliyorsunuz. yeniden şubeye gitmenize gerek kalmadan krediniz CEPTETEB hesabınıza aktarılıyor. Bu konuda Dosya Masrafsız CEPTETEB Kredi başlıklı detaylı bir yazı yazdık, dilerseniz okuyabilirsiniz.

CEPTETEB Hesap

Şubesiz bankacılık modellerinin en çok yeğleme edilme sebebi de kuşkusuz ki, ürem oranlarının yüksek olmasıdır. CEPTETEB Hesap ile en yüksek ürem oranlarıyla birisikim yapabiliyorsunuz.

Hizmetle alakalı daha fazla bilgiyi aşağıdaki videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. CEPTETEB’i kullanmaya başlamak ya da yakından incelemek için cepteteb.com.tr adresini ziyaret ediniz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın