İstikbal’den Franchising (Bayilik) Fırsatları

İstikbal’den Franchising (Bayilik) Fırsatlarıİstikbal’den Franchising (Bayilik) Fırsatları
İstikbal Bayilik Bedeli ve Şartları Franchising.

İstikbal Mobilya, 1957 yılından beridir gerek ürünleri, gerek tasarımları gerekse satış sonrası hizmetleriyle her vakit mobilya sektörünün yeğleme edilen markaları arasında yer almıştır.

Kayseri ilinde 1957 yıllarında küçük bir marangoz atölyesi olarak çalışmaya başlayan İstikbal, 80 yıllardan itibaren gelişme göstermiş ve bu yılları takiben bir fabrika ile yoluna devam ederek günümüze kadar varlığını sürdürmüştür. Ülkemizin en kaliteli mobilya markalarından olan İstikbal, bayilik / franchising olanaklarıyla beraber ülkemizde şu anda 1000’in üzerinde mağazayla hizmet vermektedir.

Her şeyden önce kalite politikasını ön planda tutmasıyla ülkemizde mobilya sektöründe güvenilir bir marka olmayı başarmıştır. İstikbal’den bayilik alacak olanlar ise markanın bu güvenilirliği ile kuşkusuz ki, birkaç adım önde başlayacaklardır.

İstikbal Mobilya Bayilik Şartları

Her şirket gibi İstikbal Mobilya’da bayilik vermeden önce belirlediği bayilik şartlarının karşılanmasını istemektedir. Bu bayilik şartlarının, vasati işletme sermayesinin 350 bin YYYTL mağaza dekorasyon maliyeti olan vasati 150 bin YYTL ve toplamda yaklaşık olarak 500 bin YYTL sermayenin olmasıdır.

İstikbal bayiliği için mağazanın açılacak olan bölge ve mağazanın metrekaresine göre giriş ücreti talep etmekte, royalty ise talep etmemektedir. Mağazanın franchising amaçları arasında metropol şehirler başta olmak üzere; Uşak, Manisa, Kahramanmaraş ve tüm Türkiye illeri yer almaktadır. Ayrıca Bellona Franchising ve Çilek Mobilya Bayilik konularının da ilginizi çekeceğini düşünüyoruz. Son olarak İstikbal’in bayilik fırsatının yeni bir iş başlatma açısından oldukça avantajlı olduğunu düşünüyoruz. Bilinen ve franchising veren ünlü markalar arasında olduğu için düşünülmesi gereken bir fırsat. Diğer bayilik veren işletmeler için bayilik veren işletmeler kategorimizi farklı ve ilginç yeni fikirler için İş Fikirleri kategorimizi incelemenizi önemle tavsiye ederiz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın