İSTANBUL’UN CAZİBESİ; G-SHOCK

Dünya ünlü saat markası Casio da İstanbul’un cazibesine kapıldı. Ünlü marka tarihinde ilk defa bir şehir için saat tasarladı. Sınırlı sayıda üretilen G-Shock İstanbul 2016 saat koleksiyonuna Boğaziçi Köprüsü, Kız Kulesi, şehir hatları vapuru ve boğazın martıları esin kaynağı oldu.

İSTANBUL’UN CAZİBESİ; G-SHOCK İSTANBUL’UN CAZİBESİ; G-SHOCK

Boğazdaki eşsiz gün batımının kırmızısı, gecenin siyahı ve martıların beyazından esinlenerek 3 renk olarak dizayn edilen koleksiyon, özel tasarım kutularda ve özel tasarım G-Shock İstanbul tişörtü hediyeli olarak satışa sunuldu. Her renginden yalnızca 500’er tane üretilen özel koleksiyon, Casio G-Shock satış noktalarında bulunabilecek.

İSTANBUL’UN CAZİBESİ; G-SHOCK İSTANBUL’UN CAZİBESİ; G-SHOCK

ÖZEL kutlama

24 saat yaşayan bir şehir olan İstanbul’un tüm simgelerini üzerinde taşıyan G-Shock İstanbul 2016 koleksiyonu, 8 Mayıs 2016 tarihinde bunu tüm İstanbullularla beraber kutlamaya hazırlanıyor. Maçka Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek olan G-Shock City Festival boyunca ziyaretçiler, İstanbul sohbetleri, duvar boyama etkinlikleri, çeşitli müzik gruplarının gün boyu sürecek sahne performansları gibi pek çok eğlenceli aktiviteyle keyifli bir Pazar günü geçirme fırsatı yakalayacaklar. Festivalin akşamında ise vatan dışından ati sürpriz bir DJ performansı ile G-Shock City Festival son bulacak.

 

G-Shock İstanbul Koleksiyonu Teknik Özellikleri:

Analog dijital, darbelere dayanıklı, 200 metreye kadar su geçirmez, silikon kordon, mineral cam, 1/1000 saniye hassasiyetli kronometre, hız göstergesi, 48 şehirli Dünya saati, 5 alarm, LED ışık.

ERSA Pazarlama Müdürü Pınar Baykal, dünyada ilk defa küresel bir saat markasının İstanbul için özel bir koleksiyon üretmiş olmasından dolayı gurur duyduklarını ve bu gururu tüm Türkiye, tüm İstanbul shaneerler olarak beraber yaşamamız gerektiğini anlatım etti. G-Shock özel İstanbul koleksiyonu aynı vakitte bir şehir festivaline hane sahipliği yapacak ve 8 Mayısta Maçka Küçükçiftlikpark’ta G-Shock City Festival adı altında tüm İstanbul shaneerlere unutulmayacak bir gün yaşatacak.

CASIO G-SHOCK G-Shock City Festival İstanbul koleksiyon Maçka Küçükçiftlik Park manşet saat 2016-03-10
loading...

Yorumunuzu Bırakın