Spotify Premium Nasıl Yapılır

Spotify premium hesap nasıl indirilir

Spotify premium nasıl yapılır ? Spotify premium müzik avantajları nelerdir ? sebep spotify premium hesap kullanayım ? sorularına yanıt vermeye çalışacağım yazımda.

Spotify premium hesaba geçiş oldukça kolaydır. Spotify premium hesap satın alabilmek için kısaca yapmanız gereken;

  1. Spotify sitesine giriş yapın; https://www.spotify.com/
Spotify Premium Nasıl YapılırSpotify Premium Nasıl Yapılır

Spotify premium hesap nasıl açılır

Premium edin butonuna tıklayınca üyeliğimiz ile giriş yapmamız istenecek. Eğer üye değilseniz kısa süre de üye olabilirsiniz ücretsiz olarak.

iki Karşınıza çıkan alanda ödeme bilgilerinizi girmeniz istenecek. Buraya bilgilerinizi giridkten sonra hesabınız dan nakit çekilecek ve spotify premium hesabınız faal olmuş olacak. Kullanmaya başlayabilirsiniz !

Uyarı: hesabınız da nakit varsa yenilenme ücretini otamatik kesebilir lütfen dikkat ediniz ! Kendiniz otamatik üyeliği iptal etmelisiniz..

DUYURU: 31 aralık 2015 tarihine kadar spotify da tecrübe premium ücreti 3 aylık 0,99 YTL !

Spotify premium hesap ile reklamsız kaliteli müzikler dinleyebilirsiniz. Ayrıca şarkılarınızı indirip çevrim dışı da dinleme imkanına sahip oluyorsunuz. Bunun dışında şarkılar arasında random geçiş ve istediğiniz kadar şarkı dinleme hakkına sahip oluyorsunuz. Cep telefonunuzdan tabletinizden ve masaüstünüzden spotify hesabınıza erişip şarkı dinleyebiliyorsunuz.

Spotify Premium hesap ile yeni çıkan trend şarkıları takip edebilirsiniz. Premium üyelik indirimi kaçıranlar olacaktır diye düşünüyorum umarım tekrardan böyle bir kampanya yapar. Ben kullanıyorum şimdilik bir eksisini görmedim sistemin..

 

loading...

Yorumunuzu Bırakın