SPAGO YAZA MERHABA DEDİ

SPAGO YAZA MERHABA DEDİ SPAGO YAZA MERHABA DEDİ

Spago by Wolfgang Puck ve Harvey Nichols, yazın gelişini Spago’da düzenlenen “Yaza Merhaba” partisiyle kutladı. Buket Taşdelen, Sibel Kerimoğlu, Gül Gölge Saygı gibi toplum hayatının önemli simalarının yanı sıra Ayşe Tolga, Jülide Ateş, Ceylan Atinç gibi pek çok ünlü ismin de katıldığı partide, misafirler Spago’nun eşsiz ve ödüllü terasında ağırlandı.

İki Michelin yıldızlı dünyaca ünlü şef Wolfgang Puck’ın ikonik restoranı Spago ve dünyaca ünlü markaların en yeni koleksiyonlarını moda severlerle bir araya getiren Harvey Nichols,”Spago Yaza Merhaba” partisinde misafirlerini ağırladı. Buket Taşdelen, Sibel Kerimoğlu, Gül Gölge Saygı, arzu Özal, Tuba Şimayli gibi toplum hayatının tanınmış simalarının yanı sıra Jülide Ateş, Ayşe Tolga, Ceylan Atinç, gibi pek çok ünlü ismin de katıldığı partide, misafirler Spago’nun eşsiz ve ödüllü terasında ağırlandı.

Üst üste 22 yıl boyunca Oscar ödül törenlerinin formel partilerini düzenleme başarısı gösteren Şef Wolfgang Puck’ın lezzetleriyle ağırlanan misafirler, ünlü DJ Tarık Koray tarafından hazırlanan muhteşem playlist’iyle gecenin keyfini çıkardı. Nişantaşı’ndaki St. Regis Istanbul’un terasında konumlanan Spago by Wolfgang Puck, hem öğle yemeklerinde hem de akşamları, yaz aylarının vazgeçilmez adreslerinden birisi olmaya hazır. Öte profilden stiliyle ikonlaşan kadınlara hitap eden markalar, trend öncüsü koleksiyonlar ve en hit parçaları dönem boyunca Harvey Nichols Kanyon ve Brandroom mağazalarında ve dünyanın önde gelen moda markalarının mono butiklerinde olacak.

 

manşet nişanaşı spago spago yza merhaba 2016-05-27
loading...

Yorumunuzu Bırakın