SONBAHAR – KIŞ MODASININ STİL KODLARI

İstanbul Optimum Outlet’te Moda Günleri başlıyor. 7 – 8 Kasım’da moda dünyasının ünlü isimleri Carlos Martin, Özge Ulusoy, Çağla Şıkel ve Pascal Nouma’nın yer alacağı defilelerle moda rüzgarı eserken, şarkıcı Edis ve Simge Sağın sevilen şarkılarıyla hafta sonunu bir moda festivaline dönüştürecek.

7 Kasım Cumartesi günü saat 16:00’da gerçekleşecek ilk defilede Carlos Martin, Özge Ulusoy ve Pascal Nouma’nın baş mankenliğinde 2015/2016 güz – Kış modasına ilişkin kreasyonlar ziyaretçilerle buluşacak. İstanbul Optimum Outlet’te yer meydan markaların kreasyonlarından oluşacak defile, 8 Kasım Pazar günü yine saat 16:00’da Carlos Martin, Özge Ulusoy ve Çağla Şıkel’in baş modelliğindeki defile ile kocaam edecek. Modaya yön veren pek çok markanın koleksiyonlarının yer alacağı defilelerde elektronik keman sanatçısı Giselle Tavilson’un müzik şovuyla ziyaretçiler unutulmaz dakikalar yaşayacak. Giselle Tavilson’un keman şovu ve trio ekibiyle izleyiciler çok farklı bir moda gösterisi izleyecekler.

Optimum Moda Günleri’nin sürprizi ise defilelerin ardından yer alacak olan mini konserler olacak. 7 Kasım Cumartesi günü pop müziğinin yakışıklı ve taze kanı Edis olacak. Edis, “Benim ol” ve “Olmamış mı” adlı sevilen şarkılarını seslendirecek. 8 Kasım Pazar günü ise Miş Miş Simgegüzel şarkılarıyla İstanbul Optimum ziyaretçileriyle buluşacak.

2015/2016 güz – Kış modasının yeni trendleriyle tanışmak ve müzik coşkusunu doyasıya yaşamak, koca markaların outlet mağazalarıyla kaliteli alışverişin tadını çıkarmak için 7 – 8 Kasım 2015 İstanbul Optimum Outlet Moda Günleri’ni kaçırmayın!

 

Çağla Şikel Edis Giselle Tavilson manşet Miş Miş Simge Özge Ulusoy Pascal Nouma 2015-11-05
loading...

Yorumunuzu Bırakın