Sizi Afganistan’a götürecek

Sizi Afganistan’a götürecekSizi Afganistan’a götürecek

Sizi Afganistan'a götürecek

Call of Duty: uygar Warfare ile çağdaş savaşın tisminı meydan oyuncular için yeni bir seri…

Daha evvel bu mevzuda oldukça spekülasyon olmuş ama EA, yeni Medal of Honor oyununun Afganistan’daki olayları mevzu alacağını belirtmişti.

sonunda beklenen doğrulama geldi. 2010 senesinde çıkacak olan yeni Medal of Honor’da oyuncular Afganistan’a gidecekler! böylece İkinci Alem Savaşı mevzulu oyunlarla popüler olan Medal of Honor serisinin de, Call of Duty gibi çağdaş savaşa yöneldiği kesinleşmiş oldu.

10 senedir popülerliğini savunmaya başaran Medal of Honor, 10. sene dönümünde bu defa çok daha yakın tarihli bir savaşı mevzu almış olacak. Yeni oyun için oyuncuların sorduğu soru belli “İkinci bir uygar Warfare serisine mi kavuşuyoruz?”

İkinci Alem Savaşı’nda geçen evvelki oyunun peşinden Tier 1 Operation ismi verilen yeni bir görevle Afganistan’daki olayları mevzu alacak olan oyun, daha evvel de olduğu gibi gene bir FPS olacak.

EA’nin yaptığı açıklamaya göre “gerçek olaylardan esinlenerek hazırlanan oyun senaryosu, oyunculara günümüzün en üst düzey savaşçılarının gerçek ömür koşullarını deney etme olanağı sunacak”.

Medal of Honor serisinin yeni oyunu önümüzdeki sene Xbox 360, Playstation 3 ve PC’de çıkacak.

Yeni oyunda hem gelişmiş bir yegâne benlik oyun modu, hem de çok oyuncu desteği bulunacak.

loading...

Yorumunuzu Bırakın