SEVGİLİN SENİ ALDATIYOR MU? İŞTE ALDATILMA İŞARETLERİ

SEVGİLİN SENİ ALDATIYOR MU? İŞTE ALDATILMA İŞARETLERİ SEVGİLİN SENİ ALDATIYOR MU? İŞTE ALDATILMA İŞARETLERİ
Uzman Klinik Psikolog ve Hipnoz Uzmanı Mehmet Başkak, erkeklerin aldattığını gösteren 12 işareti listeledi. Bu listedeki altı madeyi sevgilinizde gözlemliyorsanız aldatılıyorsuz.

İşte aldatan erkek için 12 gösterge,  12 maddelik aldatan erkek klavuzu, aldatılma işareti

1. Gömleğinin yakasında ve giysilerinde ruj lekeleri, vücudunda cinsel birliktelik esnasında oluştuğunu düşündüğünüz bazı izler, saçında ya da giysilerinde başka bir kadının kokusu… Sabah başka iç çlakinşırıyla gidip akşam başka iç çlakinşırıyla dönenler. Özellikle de bütün bunlar bir kereden fazla oluyorsa…

2 Dış görünüşüne kafayı takmış vaziyette mı? Belki daha iyi giyiniyor, belki aniden traş sonrası aşırı miktarda kolonya kullanıyor, belki aniden spor salonu aşkı depreşiyor ve ağırlık kaldırmaya başlıyor, aniden kullandığı parfüm değişiyor, kıyafet tarzı başkalaşıyorsa… Hiç adeti olmadığı zlakinnlarda eve gelip duş almaya başllakinsı ya da yatağa girmeden önce duş alması da başka bir ipucu. Bunu suçluluk duygusuyla yapıyor olabileceği gibi vaziyet ayrım edilmesin, diğer kadının kokusu üstünden gitsin diye de yapıyor olabilir. Ayrıca diğer kadına ilişkin herhangi bir ruhsat kalmlakinsı için de arabasını daha sık temizliyor olabilir.

3. aniden eşinruhsat çalıştığı saatler artıyor, hatta bazen iş gereği gezi etmek vaziyet unda kalıyor ve bazen birkaç gün bazen de daha uzun süre geceleri sizden ayrı mı geçiriyor? Özellikle bu vaziyet diğer vaziyet larla birlikte meydana geldiğinde, eşinruhsat geceleri bir başkasıyla geçirdiğinin açık kanıtları oluyor bunlar. Ayrıca eşinruhsat sruhsat bilginiz dışında günlük masraflarında ciddi bir artış oluyorsa (yeme içme, otel masrafları gibi)…

dört İş yerindeki bir arkadaşına karşı aniden alakası artıyor, bu bekar bir kadın arkadaşı olabileceği gibi sruhsat kendi arkadaşlarınızdan birisisi bile olabilir. Önceden hiç olmadığı şekilde sürekli ondan bahsediyor ve ona hep yardımcı olmak istiyor. Hatta bu kadına çok fazla yardımcı oluyor. Bu vaziyette siz kendinizi sanki ezilmiş hissediyorsunuz.

5. Yanınızda lakin sruhsat le değil. Her ne kadar fiz2 olarak yanınızda olsa da, eşiniz kendi dünyasında yaşıyor ve aslında gerçekten sruhsat le birlikte değilse…

6. Sizi artık gözü görmüyor. Belki kafanızın üzerine şapka niyetine bir çanta geçirseniz dahi eşiniz bunu bile ayrım etmeyecek vaziyetteysa… Gerçek anlamda sruhsat yanınızda olmak için ciddi çaba harcasa da, sizi gerçekten ayrım edemiyorsa…

7. Eşiniz sizi kıskanç ya da çılgın paranoyak, aşırı kuşkucu vs olmakla suçluyor. Karşı saldırıya geçmek partnerlerine ihanet edenlerin en sık kullandığı silahtır. Sizi kendinizden şüphelenmeye sevk edecek belli bazı taktikleri vardır. Gerçekten umumi olarak kıskanç birisisi değilseniz, o zlakinn iç sesinize güvenin.

8. Eşiniz size sms mesajlarını ve mail hesaplarını gösteriyor. Aldatma hakkında uzmanlaşmış bir erkek mutlaka diğer kadın ya da kadınlarla görüşmek için sruhsat hiç görmediğiniz ayrı bir cep telefonu kullanacaktır. Bu vaziyet e-mail hesapları için de geçerli. Sosyal medya mesajlarına gelince de, ahmak değilse ya da özellikle sruhsat vaziyet u ayrım etmeniz için uğraşmıyorsa, eşiniz tabi ki sosyal medya hesaplarında sizi aldattığını ele verecek herhangi bir ipucu ya da kanıt paylaşmayacaktır.

9. aniden ortaya çıkan aşırı kibarlık. TV’de ne isterseniz onu seyretmenize ruhsat veriyor, size hediyeler alıyor ve en çok beğendiğiniz restauranta yemeğe götürmek istiyor. Daha once problem çıkardığı halde, sizi kendinize göre programlar yapmaya teşvik edip, arkadaşlarınızla buluşmalarınızı gezmenizi desteklemeye başlamışsa… Bu vaziyet 2 sebepten olabilir. Eşlerini aldatan erkeklerden bazıları diğer ilişkilerinden dolayı umumi olarak hayatlarında daha mesut olmaya başlarlar, bazıları da aldattığı için suçluluk duyar ve bu tür jestlerle bir çeşit yaptığını telafi etmek ister.

10. Belki de vaziyet tam tersi ve eşiniz sürekli sizde kusur buluyor yahut onu aldattığınızı düşünüyor. Bir ilişki cazibesini kaybettiği zlakinn, eşlerin birbirisisine çabuk sinirlenmesi çok kolaydır. Aldatan yan bazen aldattığıyla kalmaz ve şöyle düşünür; “ben onu ayrım ettirmeden aldatabiliyorsam, o da belki aynı şekilde beni aldatıyordur.”

11. İş arkadaşlarından, arkadaşlardan ve aile üyelerinden gelen uyarılar ve imalar da önemli… Muhtemelen bu insanlar sruhsat iyiliğinizi istiyor ve sruhsat bilmediğiniz bir şeyleri biliyorlar.

12 İç sesiniz eşinruhsat sizi aldattığını sanki haykırıyor. Belki iç sesinruhsat söylediğini temellendirecek bir kanıt bulamıyorsunuz lakin bu iç sesinruhsat söylediği şeyin her zlakinn gerçek olmadığı anlamına gelmez. Yaptığı yalnızca belki de bin adet küçük ipucundan yola çıkarak size gerçeği söylemek.

SEVGİLİN SENİ ALDATIYOR MU? İŞTE ALDATILMA İŞARETLERİ SEVGİLİN SENİ ALDATIYOR MU? İŞTE ALDATILMA İŞARETLERİ

 

12 maddelik aldatan erkek klavuzu aldatan erkek için 12 gösterge aldatılma işareti manşet Mehmet Başkak 2016-07-10
loading...

Yorumunuzu Bırakın