SEMA ŞİMŞEK’İN GÜZELLİK SIRRI “ÖRÜMCEK AĞI”

Hücre yaşlanmasını erteleyen ve ten altında örümcek ağına eş bir bariyer oluşturan Örümcek Ağı yüz germe kreminin marka yüzü ünlü oyuncu ve model sema Şimşek oldu.

Op. Dr. Bülent Cihantimur ve ekibi tarafından hayata geçirilen Örümcek Ağı kremi, anti-aging ve kök hücre ajanlarıyla formüle edildi. Yaşlanma karşıtı içeriğiyle hücrelerin ömrünü uzatan krem, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah Op. Dr. Bülent Cihantimur ve kimyagerler tarafından uzun süren araştırma ve çalışmalar sonucu geliştirildi. Krem, epidermal hücrelerin yaşlanmasını erteliyor ve kronik yaşlanmaya karşı cildin savaşmasına yardımcı oluyor.

Örümcek Ağı kremi tanıtımda Op. Dr. Bülent Cihantimur davetlilere uzun süren çalışmalarla ve ödüllü faal içeriklerle alakalı bilgi verirken, marka elçisi sema Şimşek krem hakkındaki deneyimlerini ve aldığı sonuçları anlattı.

sema Şimşek tanıtımda yaptığı konuşmada “Op. Dr. Bülent Cihantimur birkaç ay önce Örümcek Ağı kremini bana verdiğinde oldukça heyecanlandım. Yoğun bir çalışma hayatı olan birisi olarak ve bir ana olarak tüm ihtiyaçlarıma yegâne bir kremle çözüm getirdim. Artık cildimi temizledikten sonra göz altlarım için, boynum ya da yüzüm için ayrı ayrı kremlerle vakit harcamıyorum. Örümcek Ağ kremini gözaltlarım dahil tüm yüzüme uygulayabiliyorum. Düzenli bir şekilde sabah akşam kullandım. Günden güne bir tazelenme, canlı bir görüntü elde etmeye başladım. İnce çizgilerimin soluklaştığı, silikleştiği gözle görülür bir gerçek. Cildimin altında neler yaşandığını bilmiyorum lakin görünen kısımda en büyük etkinin canlanma ve sağlıklı bir ten görüntüsü olduğunu söyleyebilirim. Bugün burada sizlerle beraber olmaktan ve marka yüzü olmaktan son radde memnunum. Yüzlerce ürün arasından hangisini seçeceğine karar veremeyen, günlük olarak kullanabileceği kaliteli bir yaşlanma karşıtı ürün arayanlara önemle tavsiye ediyorum” söyledi

SEMA ŞİMŞEK’İN GÜZELLİK SIRRI “ÖRÜMCEK AĞI” SEMA ŞİMŞEK’İN GÜZELLİK SIRRI “ÖRÜMCEK AĞI”

anti-aging manşet Op. Dr. Bülent Cihantimur Örümcek Ağı kremi tanıtım Örümcek Ağı yüz germe kremi sema Şimşek gökyüzü ŞİMŞEK'İN GÜZELLİK SIRRI 2015-12-02
loading...

Yorumunuzu Bırakın