Şekerbank, EKOkredi ürünleri ile enerji tasarrufu yatırımlarını destekliyor

Şekerbank, enerjiyi ve emeği savunan kredi ürünleriyle enerji tasarrufuna yönelik yatırımlar için finansal destek sağlıyor.

Şekerbank, EKOkredi ürünleri ile enerji tasarrufu yatırımlarını destekliyorŞekerbank, EKOkredi ürünleri ile enerji tasarrufu yatırımlarını destekliyor
Şekerbank, EKOkredi ürünleriyle yalıtım başta olmak üzere çeşitli kampanyalarıyla enerji tasarrufu yatırımlarına destek sağlıyor.

Şekerbank, EKOkredi adını verdiği Enerjiyi ve Emeği koruyan Kredi ürünleriyle enerji tasarruflarına yönelik yapılacak her türlü yatırım için finansal destek sağlıyor.

EKOkredi ürünleri için çeşitli kampanyalar hazırlayan Şekerbank, güneş enerjisi sistemlerine geçiş yapmak isteyenlere, eski beyaz eşyalarını enerji tasarrufu sağlayan eşyalarla değiştirmek isten bireylere ve hatta apartman dış cepheleri için yalıtım yaptırmak isteyen apartman ve site yönetimlerine de destek sağlıyor.

Doğal kaynakların azalması nedeniyle gündemin ilk sıralarında yer bulan enerji tasarrufu konusu dünya çapında her geçen gün daha da önemli bir hale geliyor. Enerji verimliliğini artırmak ve enerjiden tasarruf edebilmek hem çevremizi hem de  doğayı koruyabilmek için üzerinde durulması gereken bir sorun Aynı vakitte enerji tasarrufu yapmak, giderlerimizin artış gösterdiği şu günlerde bütçemizi de önemli ölçüde rahatlatıyor.

Bu nedenlerle Şekerbank’ın enerji tasarrufunu destekleyen EKOkredi ürünlerinin dikkatimi çektiğini söylemeliyim.

EKOkredi ürünleri kapsamında duvar, çatı, kapı ve pencere; ısı yalıtımı, su yalıtımı, ses yalıtımı, yangın yalıtımı finansmanı için Yalıtım Kredisi veriliyor. Eskiyen beyaz eşyalarınızı enerji dostu beyaz eşyalarla değiştirebileceğiniz A Sınıfı Elektrikli Cihazlar Kredisi ve güneş ile ısıtma, elektrik üretimine geçmenizi sağlayacak Güneş Enerjisi Kredisi de ürün kapsamında verilen finansal destekler arasında.

EKOkredi bireysel kullanımlarda 3-36 ay arasında art ödeme seçenekleri sunduğu gibi 4 ay ertelemeli veya 3 ayda bir art ödemeli avantajlarda sağlıyor.

Bütçeleri her geçen gün zorlayan enerji giderlerinizi azaltabilmek ve çevreyi korumak için finansal destek arıyorsanız, Şekerbank’ın EKOkredi ürünlerini inceleyebilir ve detaylı bilgileri Şekerbank şubelerinden alabilirsiniz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın