SAN FRANCISCO RUHU & TRAVELER STYLE

SAN FRANCISCO RUHU & TRAVELER STYLE SAN FRANCISCO RUHU & TRAVELER STYLE
Fransız ekolünün mirası Cacharel, 2016-17 Sonbahar/Kış döneminda yolculuk rotasını şimal Amerika’nın mesut ve başına emir kenti San Francisco’ya çeviriyor; doğanın ve şehir hayatının iç içe geçtiği bölgeden ilhamını alıyor.

Beat Jenerasyonu için büyük mana taşıyan, Allen Ginsberg, George Harrison gibi şair ve müzisyenleri derinden etkileyen San Francisco, ilham kesif ruhu ile Cacharel’in ‘Traveler Style’ rotasının içine dahil oluyor. Cacharel’in 2016-17 Sonbahar/Kış dönemi kampanyasının yeni yüzü ise Mario Testino gibi isimlerin kadrajından görmeye alıştığımız, İngiliz model, müzisyen ve oyuncu James Rousseau.

Traveler Style

Cacharel, erkeğin tradisyonel tavrı içerisinde modernleşen detaylarda, Fransız gustosunu hissedeceğiniz rahatlık ve şıklıktan ödün vermeyen parçalar ile gene sezonda iddialı tavrını sürdürüyor. ‘Traveler Style’ konsepti ile yola çıkan Cacharel, şehrin merkezindeki bir toplantıdan çiftlik evine kadar her alanda kendine eşlik edebilecek tasarımları, şehirli erkeğin hem gardırobunda hem de yolculuk çantasında bir araya getiriyor.

şimal Kaliforniya’nın kültür ve ticaret merkezi San Francisco’daki Golden Gate Köprüsü’nün bordosundan Muir Woods’un yeşiline kadar her detay Cacharel için yeni sezonda birer esinlenme kaynağı. Renk ve tonların temel alındığı koleksiyonda öne çıkan tonlar arasında; gri, bordo, lacivert ve mürekkep tonları yer alıyor. İkonik marka sezonda minimum hafiflik ve kırışmaz kumaş gibi inovatif detayları da tasarımları ile ortaya koyarken, ister klasik ister sportif olsun sofistike tavrından ödün vermiyor.

Cacharel Hakkında

Fransız ekolünün ikonik markası Cacharel, 1995 yılından bu yana Türkiye dahil 17 ülkede lisans sahibi Aydınlı küme tarafından yönetilmekte. Marka, yenilikçi, rafine ve seçkin bir giyim stili sunan son koleksiyonuyla da dikkat çekiyor. Türkiye’de 21, vatan dışında 35 olmak üzere yekûn 56 mağazaya sahip olan Cacharel, kibar giyim sanatı ve modernizmin sembolü.

2016/17 güz kış dönemi Beat Jenerasyonu cacharel Cacharel Hakkında Fransız Ekolü Golden Gate Köprüsü manşet Traveler Style 2016-08-16
loading...

Yorumunuzu Bırakın