SADECE 35 DAKİKADA TÜKENDİ

Spor giyim markası PUMA, sneaker modasını Rihanna ve Kylie Jenner ile yaptığı işbirlikler devam ediyor. PUMA marka elçisi ve yaratıcı direktörü Rihanna’nın, ilk defa New York Moda Haftası’nda görücüye çıkardığı The Trainer ile tradisyonel antrenman ayakkabısı çağdaş ve fütüristik bir tarza kavuşuyor. Rihanna’nın tasarımı Amerika’da yalnızca 35 dakika içerisinde tükendi.

SADECE 35 DAKİKADA TÜKENDİ SADECE 35 DAKİKADA TÜKENDİ

Sokak modası dendiğinde akla ilk olarak gelen sneaker’lar moda takipçilerinin de favori parçaları arasında yer alıyor. Kadınların birçoğu sebep sneaker’ları yeğleme ettikleri sorulduğunda ise sneaker’ların kendilerine özgür, rahat, cool ve şık bir görünüm sağladığı cevabını veriyor.

SADECE 35 DAKİKADA TÜKENDİ SADECE 35 DAKİKADA TÜKENDİ

PUMA, kadınların bir ayakkabıdan beklentilerini yakından takip ediyor ve unisex sneaker’lara karşı ünlü isimler ile yalnızca kadınlara özel olarak tasarladığı spor ve günlük kullanıma özel sneaker’ları ile yeni koleksiyonlara imza atıyor. Farklı renk ve tasarımlardan oluşan sneaker’lar gece ve gündüz kombinlerinizi tamamlamanıza yardımcı oluyor. PUMA’nın, kadınların hayatlarını kolay laştıracak iddialı modelleri arasında yer meydan The Trainer, Creeper ve Fierce, rahatına düşkün, günlük hayatlarında da şıklıklarından ödün vermeyenlere hitap ediyor.

YOK SATIYOR

PUMA için yepyeni bir model olan The Trainer, özellikle kara renk seçeneği ve sıra dışı tasarımı ile dikkat çekiyor. Amerika’da yalnızca 35 dakika içerisinde tükenen Rihanna tasarımı PUMA Creeper’larda her kıyafet ile çok kolay bir şekilde kombinlenebilen bir sneaker olma özelliği taşıyor. Ünlü stil ikonu Kylie Jenner’ın yüzü olduğu PUMA Fierce, yarım bot görünümlü tasarımı ve kırmızı, kara ve gri renk seçenekleri ile antrenman ve sokak stili için anahtar parçalardan birisi oluyor.

SADECE 35 DAKİKADA TÜKENDİ SADECE 35 DAKİKADA TÜKENDİ

PUMA, sneaker modellerinde rahatlığı ön planda tuttuğu gibi tasarıma da fazlasıyla önem veriyor. Yeni sneaker modellerinde ünlü isimlerle işbirliklerine devam edecek olan PUMA, kadınların kendilerini daha özgür ve daha rahat bir şekilde anlatım edebilmeleri adına onlar için yeni modeller geliştirmeye devam ediyor.

SADECE 35 DAKİKADA TÜKENDİ SADECE 35 DAKİKADA TÜKENDİ
SADECE 35 DAKİKADA TÜKENDİ SADECE 35 DAKİKADA TÜKENDİ

 

giyim kylie jenner manşet marka moda puma rihanna sneaker spor Stil ikonu unisex sneaker 2016-06-20
loading...

Yorumunuzu Bırakın