ŞİLE BEZİ’NİN MODASI HİÇ BİTMEZ

Şile Bezi şimdide moda sahnesinde. Ünlü tasarımcı Tuba Ergin’in 2016 ilkbahar/yaz kreasyonu için özel olarak üretilen Şile Bezi podyumda.  Yerebatan Sarnıcı’nda düzenlenen defile ile görücüye çıkan bu özel koleksiyon ile Tuğba Ergin büyük alkış aldı.

Şile Belediyesi, El Sanatları Merkezi’nde dokunan özgün Şile Bezlerinin kullanıldığı defileyi  moda, iş ve sanat dünyasından büyük alaka vardı.  Tarihi Yerebatan Sarnıcı‘nda yapılan defilede Tuba Ergin 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonu “Rehab” ile sofistike, güçlü ve doğal kadın duruşunu yansıttığı kreasyonunu sergiledi.

vatan DIŞINDAN BÜYÜK TALEP var

Son dönemde Şile Bezi’nin üretimine ağırlık veren ve yıllar sonra tekrar özgün Şile Bezi dokumayı başaran Şile Bezi El Sanatları Merkezi’nin üretimi hızlanarak artırıyor. Tuba Ergin’in yanı sıra, Fransız Modacı Nadia Dafri’nin de özel koleksiyonu için Şile Bezi üreten merkez, vatan dışından sipariş almaya başladı. Ürdün, Dubai, Amerika, Kanada, Almanya, Hollanda’dan sipariş meydan merkez, vatan içinde de önemli firmalarla görüşüyor.

2016 ilkbahar/yaz kreasyonu defile Fransız Modacı Nadia Dafri manşet Şile Belediyesi Şile Bezi Tuba Ergin Ünlü tasarımcı Tuba Ergin Yerebatan Sarnıcı 2015-11-19
loading...

Yorumunuzu Bırakın