IŞIL REÇBER FOR CASAVIE

Giydiği her kıyafetle adından söz ettiren moda ikonu Işıl Reçber, Işıl Reçber for Casavie koleksiyonu ile modaseverlerin karşısında.

10 Karaköy Morgans Original düzenlenen Işıl Reçber for Casavie lansmanına Feryal Gülman, Hakan Akkaya, Şebnem Çapa, Sitare Akdilek, Pınar Hotiç, Ayşe Kucuroğlu, Aslı Şen, Monik İpekel ve Lady Jude Cisse gibi toplum hayatının ünlü isimleri katıldı.

Tasarımcı Zeynep Kartal ile işbirliği yapan Işıl Reçber, özel gün ve geceler için gösterişli elbiselerin yanı sıra günlük şıklığı yansıtan blazer ceket, tulum, cigarette pantolon kalem etek, dantel şort, gömlek ve kokteyl elbiseleri hazırladı. Her daim yüksek topuklu ayakkabılar ile görmeye alıştığımız Işıl Reçber, ayakkabı zevkini anlattığı Işıl Reçber for Casavie koleksiyonu ile kendi ayakları üzerinde duran güçlü kadınlara sesleniyor. Özel üretim derilerin kullanıldığı koleksiyon dünya markalarından hem model hem de kalite anlamında arka kalmadan ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunuluyor.

Koleksiyonu ile alakalı konuşan Işıl Reçber; “Üretmeyi seven ve aynı vakitte ürettiğimle yetinmeyen bir kadınım, her vakit daha şık, daha iyinin peşindeyim.Yakın takipçilerim tarafından elbise ve ayakkabı koleksiyonu hazırlama m için gelen talepler doğrultusunda yaklaşık bir yıl önce 2 koleksiyonum için de çalışmalara başladım. İnsanların benim tarzımı beğenmeleri çok güzel. Kendi adıma gurur verici ama tasarımlarımı yeğleme edenler de şunu unutmasın, koleksiyonlarımın altında büyük bir emek, araştırma ve ruh var.” söyledi

toplum Işıl Reçber Işıl Reçber for Casavie manşet moda ikonu Tasarımcı Zeynep Kartal 2016-05-04
loading...

Yorumunuzu Bırakın