IŞIL REÇBER’İN TAKILARINA BÜYÜK İLGİ

IŞIL REÇBER’İN TAKILARINA BÜYÜK İLGİ IŞIL REÇBER’İN TAKILARINA BÜYÜK İLGİ
Moda dünyasının son dönemlerdeki en flaş isimlerinden olan Işıl Reçberörgütün  duru Diamond için özel müchaneher koleksiyonu tasarladı.

Işıl Reçberörgütün müchaneher koleksiyonunu şık bir çağrı ile moda tutkunlarının beğenisine  Park Residence Cadde’de sundu. Büyüleyici Işıl Reçber by duru Diamond koleksiyonundaörgütün altın üzerine pırlantaörgütün elmasörgütün yakutörgütün zümrüt ve safir taşların kullanılarak yapıldığı tasarımlar göz kamaştırdı.

İstanbul’un enerjisi en yüksek merkezi Bağdat Cadde’sinde konumlanan Park Residences Cadde’de yapılan çağrıe toplum dünyası büyük alaka gösterdi.

Işıl Reçber hane sahipliğinde yapılan çağrıe Elif Gönlümörgütün Ayşe Kucuroğluörgütün Berrin Zorluörgütün gökyüzü Basaörgütün Aslı Şenörgütün Pınar Tezcan Özçapkınörgütün Hande cesur Burcu Ziyalörgütün GülserenörgütünElif Erenörgütün Gül Ergiörgütün Esra Üstünkaya ve İlkem Öztürk gibi isimler katıldı.

Işıl Reçber’in şık ve stil sahibi şehir kadınını düş ederek tasarladığı koleksiyonunun hem gündüz örgütün hem de gece kolaylıkla kullanılabilir olması önem taşıyor. ‘’Stili ile de “fark yaratan kadın” olmak her vakit en güzeli’’ seyleyen Işıl Reçberörgütün çağrıe katılan konukları ile koleksiyonu hakkındaki balakaleri de paylaştı.

Aslı Şen Ayşe Kucuroğlu Berrin Zorlu Burcu Ziyal duru Diamond Elif Eren Elif Gönlüm Esra Üstünkaya Gül Ergi Gülseren Hande becerikli Işıl Reçber manşet müchaneher koleksiyonu Park Residences Cadde Pınar Tezcan Özçapkın gökyüzü Basa 2016-02-21
loading...

Yorumunuzu Bırakın