İş Bankası İnternet Şubesi Yenilendi

İş Bankası İnternet Şubesi Yenilendi

Kısa bir süre önce isbank.com.tr‘nin tasarımının yenilendiğini duyurmuştuk. Bugün İş Bankası, web şubesi tasarımını da yeniledi. İş Bankası’nın yeni web şubesi kullanım alışkanlıklarınızı değiştirecek. Önceki ve epey eski tasarımından daha çok yeni tasarımı daha kullanışlı görünüyor.

İş Bankası web şubesine yeni eklenen bazı özellikler şöyle:

İlk olarak belirtmeliyiz ki, en büyük değişiklik İş Bankası’nın parola kullanımını kaldırmasıyla geldi. Eskiden parola ile giriş yaptığımız web şubesine artık yalnızca şifremiz ve daha sonrasında edineceğimiz yegâne şifre ile giriş yapabiliyoruz.

İş Bankası web şubesi yeni arayüzü ile karşınızda
Yeni web şubesi ile basit hızlı ve güvenli bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Sık kullandığınız işlemler, bildirimleriniz, Bize Ulaşın, profil ve ücret ve Oranlar’a başlık alanından ulaşabilirsiniz.
Menüden işlemleri yegâne seferde görüntüleyerek seçebilirsiniz.
İş Bankası İnternet Şubesi Yenilendiİş Bankası İnternet Şubesi Yenilendi
Ajandadan yakın tarihli ödeme, bildirim ve notlarınıza ulaşabilir, yeni not ekleyebilirsiniz.
İş Bankası İnternet Şubesi Yenilendiİş Bankası İnternet Şubesi Yenilendi
Hesaplarım ve Kartlarım sekmelerinden anasayfada açık görünmesini yeğleme ettiğinizi sürükleyerek belirleyebilirsiniz. İlk sekmeniz anasayfada açık olarak gösterilir.
Varlık ve borçlarınızın dağılımını Finansal halum’dan görebilirsiniz. Detaylı inceleme için Finansal hal Detayı’nı kullanabilirsiniz.

Bu arada unutmadan söyleyim, 23 Haziran -20 Temmuz 2014 geçmişleri aralığında İş Bankası web şubesini kullandığınız her hafta bir çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Ödüller ise 10 tane Samsung Curved SmartTV 55”veya 50 tane iPad Air.


loading...

Yorumunuzu Bırakın