PUMA IGNITE AİLESİ GENİŞLEDİ

PUMA IGNITE AİLESİ GENİŞLEDİ PUMA IGNITE AİLESİ GENİŞLEDİ
IGNITE Dual, üstün yastıklama yegânenolojisini esneklikle buluşturarak 2 müthiş özelliği bir araya getiriyor.

Dünyaca ünlü spor performans giyim markası PUMA, koşu sektörüne damgasını vuran IGNITE ailesini genişletiyor. En üst düzey esneklik ve yastıklama sağlamak için dizayn edilen IGNITE Dual’ın tabanı, patentli IGNITE FOAM köpük yegânenolojisini içeriyor. IGNITE köpük zemin koşarken zemine verilen enerjiyi ayağa iade ederek enerjinin arka dönüşümünü sağlıyor.

Çift renkli dış kaplaması ile kadın ve erkekler için özel olarak üretilen IGNITE Dual’ın özel tasarımı, uygar bir desenle tamamlanıyor.

IGNITE Dual, standart koşu modelinin yanı sıra, PUMA’nın devrim niteliğindeki bağcıksız ayakkabı yegânenolojisini içeren IGNITE Dual Disc modeliyle koşucuların beğenisine sunuluyor. IGNITE Dual Disc, ön kısmında yer meydan Disc butonunun yegâne bir dönüşüyle ayağa basit ve hızlı bir şekilde ahenk sağlıyor.

IGNITE Dual’ın 2li renk yapısı ve desenleri, PUMA’nın Sonbahar-Kış 2016 sezonundaki koşu yegânestil koleksiyonunda da yer alıyor. Hem işlevselliği, hem de tarzı ile dikkat çeken yegânestil koleksiyonundaki Graphic Shorts Sleeves t-shirt, Vent Thermo-R Koşu Ceketi ve 2- in-1 Şort, teri ciltten uzaklaştıran ve antrenmanlarda kuru kalmanızı sağlayan dryCELL yegânenolojisini içeriyor.

Yeni IGNITE Dual ayakkabı ve koşu yegânestil koleksiyonu Ağustos ayının ilk haftasından itibaren PUMA mağazalarında satışa sunuluyor.

IGNITE Dual manşet puma PUMA mağazaları 2016-08-01
loading...

Yorumunuzu Bırakın