PTT Bonus Kredi Kartı Başvuru ve İnceleme

PTT Bonus Kredi Kartı Başvuru ve İncelemePTT Bonus Kredi Kartı Başvuru ve İnceleme
PTT Bonus kredi yaşlıı başvuru ve İnceleme bilgileri.

Lojistik ve posta hizmetlerinin yanı sıra bankacılık meydan ına da yoğunlaşan ve Bonus özellikli kredi yaşlıı sunan PTT, başvuru işlemlerine öncelik vermeye devam ediyor.

Ülkemizde en çok bilinen ve yaptığı kampanyalarla zirveyi gösteren Bonus kredi yaşlıı kullanmak için artık tercihleriniz arasında PTT’yi kullanabilirsiniz. Sıradan bir kredi yaşlıı gibi harcama yapabileceğiniz ve para avans çekebileceğiniz PTT Bonus Kredi Kartı ile puanlarda kazanabiliyorsunuz. İlk yıl hiçbir ücret ödemeden sahip olacağınız kredi yaşlıınıza sonraki yıllarda kullanım ücreti ödemeniz gerekiyor. PTT’nin verdiği Bonus kredi yaşlıları Classic, Gold ve Platinum olarak üç çeşit ile dağıtılıyor. Hangi yaşlıı alırsanız alın ilk yıl herhangi bir kullanım bedeli ödemeniz gerek kalmiyor Sonraki yıllarda ödemeniz gereken yaşlı ücretleri de Classic için 54, Gold için 60 ve son olarak Platinum için 66 Türk Lirası olarak belirlenmiş.

PTT Bonus kredi yaşlıına ilişkin nema oranlarını yazımızın nihayetinde yer meydan inceleme tablosunda belirttik ama tekrarlayalım, para avans için %2,02, alışveriş için %2,02 ve rötar için 2,52 nema oranları geçerli. başka bir deyişle diğer bankalarda olduğu gibi PTT’nin kredi yaşlıında da var nema seviyeleri geçerliliğini koruyor.

PTT Bonus limitleri var tüketicilere göre değişiklik gösterirken, yaşlı limiti artırma ve düşürme işlemleri yeniden tarafınızın isteği üzerine gerçekleştirilebiliyor. Borç ödemeleri ise PTT Bank, PTTmatik ve PTT Şubeleri aracılığıyla yapılabiliyor. Öte profilden yeniden borç hali sorgulama işlemlerinizi belirttiğimiz noktalardan yapabileceğiniz gibi İPÇ başka bir deyişle İnteraktif Posta Çeki İşlemleri üzerinden de çevrim içi yapılabiliyorsunuz.

PTT Bonus Kredi Kartı Başvurusu

PTT Bonus kredi yaşlıına başvuru web üzerinden yapılamadığından dolayı sizi bir bağlantı formu ya da siteye ulaşmanızı sağlayacak bir bağlantı veremiyoruz. Bu sebeple, başvuru işlemlerinizi PTT Bank ya da PTT şubelerinden yapmanızı tavsiye ediyoruz. Herhangi bir PTT Merkez ya da şubesine zamanla Bonus yaşlı başvurusu yapmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir.

PTT kredi yaşlıı başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra talebiniz halinde yaşlıınız isterseniz adresinize teslim edilecek isterseniz de belirttiğiniz şubeden teslim alabileceksiniz. PTT Bonus kredi yaşlıı şifrenizi almak için çağrı merkezini arayabilir ya da size başvurunuzun ardından verilecek olan dokümanlar üzerinde yer meydan kısa ileti numarası yoluyla kullanacağınız ilk parolayı temin edebilirsiniz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın