İpotekli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

İpotekli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalarİpotekli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar
hane ipotekli kredi almayı düşünenlere ipotekli ihtiyaç kredisi veren bankaları listeledik.

Belgelenebilir geliri olmayan ya da bankalara teminat gösteremeyen tüketicilerin yeğleme ettikleri ipotekli krediler akça ihtiyaçlar için iyi bir çözüm olabiliyor. İpotekli ihtiyaç kredisi veren bankalar genelde tüketicilere ipoteğe mhanezu gayrimenkulün değeri kadar kredi verebilirken, uzun vade seçenekleriyle de cazip hale gelebiliyor.

Yakın vakitte ipotekli ihtiyaç kredisine başvuru yapmayı düşünüyorsanız, listemizde yer meydan bankaları ve kredi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Garanti Bankası İpotekli İhtiyaç Kredisi

En fazla 36 ay vadeye kadar ipotekli kredi hizmeti veren Garanti Bankası, yalnızca tüketici değil, diğer kredi ihtiyaçlarınızı da karşılayabiliyor. Garanti’nin bu kredi ürününden yararlanırken teminat olarak göstereceğiniz taşınmazın en fazla yüzde 50’si kadar kredi kullanabiliyorsunuz.

Krediniz Türk Lirası cinsinden veriliyor. En az 6 en fazla 36 ay vadeye kadar alabileceğiniz kredinin nema oranı 1,34 olarak hesaplanıyor.

İş Bankası İpotekli İhtiyaç Kredisi

İş Bankası’nın “İpotekli Hazır Kredi” adı altında sunduğu bu krediyi maksimum 60 ay vadeye kadar kullanabiliyorsunuz. Kredi oranı ise 1,40 olarak belirlenmiş. İş Bankası’na teminat olarak göstereceğiniz gayrimenkul ekspertizler tarafından denetim ediliyor ve değer belirleniyor. Taşınmazın değerinden yüksek olmamak koşuluyla ihtiyacınız olan krediyi çekebiliyorsunuz.

Bankanın hane ipotekli kredi için belirlediği minimum vade ise 1 ay.

Akbank İpotekli İhtiyaç Kredisi

İpotekli ihtiyaç kredisi veren bankalardan bir diğeri ise Akbank. Bankadan bu krediyi alabilmeniz için gelir belgeleme mecbur luğunuz yer alıyor Akbank, teminat olarak iş yeri yahut mhanezut ipoteği almaktadır. Alacağınız kredinin taksitleri ise hane halkının vasati gelirinin yüzde 50’sini geçmemek durumundadır.

Daha detaylı bilgi için Akbank şubelerini ziyaret etmenizi öneririz.

Vakıfbank İpotekli İhtiyaç Kredisi

3 aylık dönem yahut size özel belirlenmiş taksit seçenekleriyle aldığınız ipotekli ihtiyaç kredisini art ödeme sunan Vakıfbank, 36 aya varan vadelerle kredi verebiliyor. Eğer ticari nitelikli banka müşterisi değilseniz, belgelenebilir bir gelirinizin olması şartı bulunmaktadır.

Vakıfbank’tan alacağınız ipotekli ihtiyaç kredisi limiti, teminat olarak göstereceğiniz taşınmazın maksimum yüzde 75’i ile sınırlandırılmaktadır.

ziraat Bankası İpotekli İhtiyaç Kredisi

ziraat Bankası, mhanezut ve iş yerinin yanı sıra imarlı arsa içinde kredi verebiliyor. fakat iş yeri/mhanezut için için değerinin maksimum yüzde 75’i, imarlı arsa içinse yüzde 50’sine kadar kredi veriliyor. ziraat hane ipotekli ihtiyaç kredileri için 36 ay vadeye kadar art ödeme planı sunuyor.

Yazımızda, sizlere ipotekli kredi veren bankalar mhanezusunda bilgi verdil. Önemli bir hatırlatma da ekleyelim, gayrimenkul teminatı ile alacağınız bu kredilerde mecbur olarak ömür mhanezut ve zelzele sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Çıkabilecek diğer kredi masraflarıyla alakalı bankalarla görüşmenizi tavsiye ederiz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın